Morgan Lansdale

Morgan Lansdale Morgan Lansdale je vrchním komisařem a šéfem federální protibioteroristické komise FBC.

V roce 2004 naplánoval posílení své moci a hodlal ukázat světu sílu FBC, a tak se rozhodl v utajení uzavřít dohodu s teroristickou skupinou Il Veltro, kterou vyzbrojil virem T-Abyss. Veltro tak získali možnost zničit plovoucí město Terragrigia, s jehož výstavbou předtím nesouhlasili. Během útoku na Terragrigii teroristé nasadili také biologické zbraně Hunter. Jako demonstraci síly FBC použil Lansdale satelit Regia Solis, který do té doby sloužil pouze k regulaci solárního záření ve městě (Terragrigia je ekologicky zdatné město využívající ve velkém množství pouze solární energie). Pro město to byla poslední kapka jelikož došlo k jeho masivní destrukci.

Několik dní po incidentu, aby se zbavil důkazů, vysílá Lansdale agenty FBC ke zneškodnění teroristů Veltra včetně jejich lídra Jacka Normana, který vlastní nahrávku z jednání s Lansdalem. Při této operaci byla T-Abyss virem napadena mobilní operační centra v podobě tří totožných výletních plavidel - lodí Queen Zenobia, Queen Semiramis, a Queen Dido. V důsledku toho posádka zmutovala v kreatury Ooze. Vůdce Veltra - Norman - a několik dalších členů stačilo nákaze uniknout a ukrývali se ve vraku lodi Queen Dido, která ztroskotala při útoku na Terragrigii. Mezi tím Lansdale napadá protibioteroristickou alianci BSAA a ředitele severoamerického velitelství Clive R. O'Briana ze spolupráce s teroristy.

Situaci ale zachrání agenti Jill Valentinová a Chris Redfield, kteří se dostanou do vraku Queen Dido, získají Normanovu nahrávku a Lansdalea usvědčí ze spolupráce s teroristy Veltro.
Výskyt
Morgan Lansdale Morgan Lansdale Morgan Lansdale Morgan Lansdale Morgan Lansdale Morgan Lansdale
Nový web o Resident Evil je již dostupný!
Najdete ho na BiohazardEurope.com

Komunita


Menu


Média


Kdy co vyjde

Resident Evil 2: remake (hra)
PS4 25.01.2019
Neznámý titul (hra)
PC PS4 XONE 2019-2020

Reklamní sdělení


Partnerské weby

Resident Evil Fanstránka Česká Databáze Her GTA Záhady TOPlist

Herní trička
Bezva trika s motivem her ale také seriály, hudba, legrační trička.

Tankisté CZ
Zahrajte si nejoblíbenější válečnou on-line hru - zdarma!

1001 her Zahrajte si oblíbené online hry 1001 her. Hry jsou zdarma, pro každého

My Free Zoo

Vybuduj si svou vlastní Zoo.


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite

Kontakt Redakce Historie Bannery Statistiky Vyhledávání Archiv Facebook

Tricell