Albert Lester


Albert Lester je bývalým ředitelem soukromé nemocnice v raccoonském lese, z něhož se stane psychopat, který kvůli smrti své nemocné ženy Dorothy vraždí lidi. Jeho žena byla velmi nemocná, a jednou dostala od společnosti Umbrella experimentální T-virem infikovanou květinu s léčivými účinky. Po čase se Dorothy od květiny ale nakazila a proměnila se v zombie. Květina navíc zmutovala a vyrostla do obrovských rozměrů, čímž pokryla celou nemocnici.

V roce 1998, kdy v raccoonském lese hrajeme v RE: Outbreak File #2 ve scénáři Flashback, chce Lester nic netušící přeživší incidentu v Raccoon City nalákat do své nemocnice, která je již zarostlou ruinou, a hodlá je zavraždit sekerou. Na konci příběhu je rostlina zničena, tím způsobena nestabilita budovy nemocnice, a Albert Lester je v ruinách zasypán.


Základní údaje

Datum narození: ?
Pohlaví: Muž
Výška: 172 cm
Váha: ?
Stav: ZesnulýVzhled

Albert Lester nosí šedé kalhoty s kšandami a bílou košili. Je téměř plešatý.


Výskyt

Resident Evil: Outbreak File #2


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta