Il Veltro

Il Veltro Il Veltro je bioteroristická organizace, jejíž vůdcem je Jack Norman. Zpočátku šlo pouze o italské uskupení nacionalistů bojujících proti výstavbě samostatného města Terragrigia.

Generální ředitel federální protiteroristické komise FBC - Morgan Lansdale - zahlédl v teroristech Veltra jistou možnost zničení Terragrigie s nutností získat poté takřka neomezené pravomoci. V roce 2004 nechal teroristy vyzbrojit vzorky nebezpečného T-Abyss viru a biologickými zbraněmi Hunter. Ti poté zaútočili na Terragrigii, do níž poslední ránu vnesl sám Lansdale, a to s pomocí satelitu Regia Solis, který dosud sloužil pouze k regulaci solárního záření ve městě (Terragrigia bylo ekologicky zdatné město užívající pouze solární energie). Teroristům byly jakožto mobilní operační centra k dispozici tři totožné výletní lodě, a to Queen Zenobia, Queen Semiramis, a Queen Dido.

Několik dní po incidentu v Terragrigii viděl Lansdale celou situaci jako propagandistický úspěch co se týče úkázání síly FBC. Loď Queen Dido byla zničena a ztroskotala při útocích v Terragrigii. Lansdale začal plánovat likvidaci teroristů aby se zbavil důkazů. Ta proběhla nákazou posádek všech tří lodí T-Abyss virem. Část posádky lodě Queen Dido včetně Jacka Normana však nákaze unikla. Byli ale uvězněni v hlubinách, v místě plavidla které nebylo zatopeno. Když se agenti BSAA Jill Valentinová a Chris Redfield dostávají do vraku Queen Dido, nacházejí PDA s materiály pro usvědčení Morgana Lansdala ze spolupráce s teroristy. Vůdce teroristů - Norman - se infikuje velkým množstvím T-Abyss viru a zmutuje v jedinečnou nadřazenou formu, kterou oba BSAA agenti zneškodní. Smrtí Jacka Normana končí i celá organizace Il Veltro.


Il Veltro
Nový web o Resident Evil je již dostupný!
Najdete ho na BiohazardEurope.com

Komunita


Menu


Média


Kdy co vyjde

Resident Evil 2: remake (hra)
PS4 25.01.2019
Neznámý titul (hra)
PC PS4 XONE 2019-2020

Reklamní sdělení


Partnerské weby

Resident Evil Fanstránka Česká Databáze Her GTA Záhady TOPlist

Herní trička
Bezva trika s motivem her ale také seriály, hudba, legrační trička.

Tankisté CZ
Zahrajte si nejoblíbenější válečnou on-line hru - zdarma!

1001 her Zahrajte si oblíbené online hry 1001 her. Hry jsou zdarma, pro každého

My Free Zoo

Vybuduj si svou vlastní Zoo.


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite

Kontakt Redakce Historie Bannery Statistiky Vyhledávání Archiv Facebook

Tricell