Los Illuminados

Los Illuminados Los Illuminados, v překladu ze španělštiny "Osvícení", je uzavřený španělský náboženský kult existující už několik staletí, a působící v nejmenované španělské horské oblasti.

Velkou roli v tomto kultu hraje parazit známý jako Las Plagas, který byl v této oblasti objeven při dolování. První kastelán, sídlící na tamním hradě ale parazita nechal mimo dosah veřejnosti v podzemních částech hradu, a to pouze pro použití uvnitř kultu. 8. kastelán, Ramon Salazar si říkal, že bylo zločinem ponechat parazita pouze kultu a že jeho předkové by za to měli pykat, a zahájil jeho další těžbu. Vůdce kultu Los Illuminados - Osmund Saddler - začal pracovat na znovuobnovení schopnosti parazita ovládat osoby jím napadené. Povedlo se. parazit byl zpočátku podáván pouze členům kultu při přijímacím obřadu, později ho ale naservírovali všem obyvatelům této lokality. Saddler má schopnost ovládat všechny, kdo mají parazita v těle.

Snem Osmunda Saddlera bylo ovládnutí celého světa s pomocí parazita Las Plagas. To se stalo cílem celého kultu. Prvním plánem bylo, unést dceru prezidenta Spojených států Ashley Grahamovou, podat jí parazita Las Plagas a po jejím návratu domů skrze ní podat Plagas jejímu otci (prezidentu USA), který měl být ovládnut, a Saddler by poté předělal svět k obrazu svému. To se ale díky zásahu vládního agenta Spojených Států Leona S. Kennedyho, který byl do této oblasti vyslán najít Ashley, nezdařilo.


Los Illuminados
Nový web o Resident Evil je již dostupný!
Najdete ho na BiohazardEurope.com

Komunita


Menu


Média


Kdy co vyjde

Resident Evil 2: remake (hra)
PS4 25.01.2019
Neznámý titul (hra)
PC PS4 XONE 2019-2020

Reklamní sdělení


Partnerské weby

Resident Evil Fanstránka Česká Databáze Her GTA Záhady TOPlist

Herní trička
Bezva trika s motivem her ale také seriály, hudba, legrační trička.

Tankisté CZ
Zahrajte si nejoblíbenější válečnou on-line hru - zdarma!

1001 her Zahrajte si oblíbené online hry 1001 her. Hry jsou zdarma, pro každého

My Free Zoo

Vybuduj si svou vlastní Zoo.


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite

Kontakt Redakce Historie Bannery Statistiky Vyhledávání Archiv Facebook

Tricell