Jak vidím Resident Evil v roce 2018

Rok 2017 nám skončil a můžeme se začít zabývat otázkou co přijde letos. Tato novinka je podle mého vlastního názoru, takže mě prosím hned nechytejte za slovo 😁.

Z mého pohledu si myslím že na prvním místě bude Resident Evil 2 remake, který byl oznámen producentem Yoshiaki Hirabyashim už v roce 2015. Nějaké novinky o tomto titulu se můžeme dočkat už v teď lednu, kdy původní RE2 oslaví 20. narozeniny. Dále je dle mého nejpravděpodobnější oznámení třetího Revelations. Možná se vám to nemusí zdát, ale letos v květnu to budou 3 roky od vydání kompletní verze Revelations 2. Tento díl vyšel tři roky po vydání toho prvního v původní podobě pro Nintendo 3DS. Určitě si stojím také za tím, že se v sérii dočkáme něčeho zbrusu nového. Také bych tipoval, ale to už spíš s o dost menší pravděpodobností, že Capcom chystá remasterovanou kolekci obou dílů Outbreak podsérie. Osobně, a to i když zde nejsou žádní z nejpopulárnějších hrdinů série, je považuji za jedny z nejlepších Residentů vůbec.

A teď se vzdálíme od her a podíváme se na postavy. Můžeme snad letos očekávat nějaký velký návrat? Nemusí to být zrovna Albert Wesker, ale co třeba někdo jako je Hunk nebo Nicholai Ginovaef (Zinoviev)? Nezapomeňme že se nevracejí jen záporáci. Co třeba takový návrat Billyho Coena nebo Rebeccy Chambers z RE0 ? Arka Thompsona z RE Survivor, Ashley Graham z RE4 nebo Bruce McGiverna z RE Dead Aim ?


Nový web o Resident Evil je již dostupný!
Najdete ho na BiohazardEurope.com

Komunita


Menu


Média


Kdy co vyjde

Resident Evil 2: remake (hra)
PS4 25.01.2019
Neznámý titul (hra)
PC PS4 XONE 2019-2020

Reklamní sdělení


Partnerské weby

Resident Evil Fanstránka Česká Databáze Her GTA Záhady TOPlist

Herní trička
Bezva trika s motivem her ale také seriály, hudba, legrační trička.

Tankisté CZ
Zahrajte si nejoblíbenější válečnou on-line hru - zdarma!

1001 her Zahrajte si oblíbené online hry 1001 her. Hry jsou zdarma, pro každého

My Free Zoo

Vybuduj si svou vlastní Zoo.


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite

Kontakt Redakce Historie Bannery Statistiky Vyhledávání Archiv Facebook

Tricell