Odhalena nová monstra v Resident Evil: Revelations 2

Capcom aktualizoval oficiální web Resident Evil: Revelations 2 o nové kreatury Sploder a Orthrus. Splodeři jsou postižení lidé, na kterých vyrostl velký zvětšující se nádor. Jejich aktivita je podobná kreaturám Ooze Chunk z Revelations 1 a Telo-eksplosia z RE6, když se k němu totiž hráč přiblíží, jeho tělo s nádorem praskne a vyprskne okolo sebe jedovatou tekutinu. Kreatury Orthrus jsou divocí psi, kteří jsou nakažení, jak je psáno na oficiálním webu, "virem". Mají tendenci lovit ve smečkách.

Obrázky / vlevo: Sploder, vpravo: Orthrus
« ZpětKomentáře

bErw45c01IP IP: 188.143.232.32 | Přidáno: 1.01.2017 01:10:21
It is really a pleasure be part of this challenge with Michael W., he is a strong man, very ininlltgeet and mostly very good human. This medical journey is difficult but brings the better courage of the human to survive and fight. Michael please go on and remember you are not alone. God bless you now and ever.

Přidat komentář:

Jméno:
Komentář:
5+2=
Nahlásit chybu ↯ Přesunout nahoru ↑ Nečitelné ➻ Zobrazeno: 3071x
© 2011-2015 Tricell.cz | verze 1.9

TOPlist
Poslední novinky:     Halloweenský zombie sestřih od Capcomu   •   Resident Evil 4 vyšlo na Nintendo WII-U   •   Bude Resident Evil 7 brzy oznámeno?   •   Nový trailer a gameplay z Resident Evil: Umbrella Corps