Internetem kolují zvěsti o Resident Evil: Outbreak HD


Podle neoficiálních zdrojů jeden z vývojářů Resident Evil: Outbreak z roku 2003 zveřejnil, že Capcom brzy chystá 3 nová oznámení a že je zapojen do remasteringu RE: Outbreak, na kterém prý pracuje studio 1, a které je jedním z oznámení. Verze na které pracují se má jmenovat Resident Evil: Outbreak HD Edition. Podle něj je dalším z oznámení RE6 pro PS4 a Xbox One, což může být téměř jisté, a jedno neznámé oznámení, ke kterému v tuto chvíli nic publikovat nemůže - pravděpodobně Resident Evil 7.

Informace jsou pouze zvěsti, jestli pravdivé či falešné, to ukáže čas. Nezapomínejme také na to, že podle slov producenta Masachika Kawata má Capcom letos přijít s mnoha oznámeními co se série Resident Evil týče. S novým oznámením by Capcom mohl přijít už po vydání remasteru Resident Evil 0, které vychází 19. ledna.


Resident Evil Outbreak
© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta