Resident Evil: Revelations 2 pro PS Vita koncem léta?

Magazín PlayStation Blog zveřejnil informaci o tom, že by PS Vita verze Resident Evil: Revelations 2 mohla být vydána už koncem léta 2015, konkrétně mezi červnem a zářím. Hra má být dokonale přizpůsobena chodu na tomto handheldu firmou Frima Studio, která se tímto zabývá. Pokud hrajete nebo jste viděli Revelations 2 na jiných konzolích, ať už oldgen nebo nextgen, jistě jste si všimli, že grafika není úplně dokonalá, například když se podíváte, jak v Raid Mode vypadá Hunk. Je to tím, že hra je připravována právě i pro přenosný PlayStation Vita, který by nezvládl tak vysoké detaily, které by za normálních okolností nextgen verze mohla mít.

Revelations 2 by pro PS Vita mělo vyjít kompletně se všemi čtyřmi epizodami, včetně Raid Mode s online režimem. Přesné, oficiální datum vydání by se mělo objevit v následujících týdnech.

« ZpětKomentáře

Přidat komentář:

Jméno:
Komentář:
5+2=
Nahlásit chybu ↯ Přesunout nahoru ↑ Nečitelné ➻ Zobrazeno: 1732x
© 2011-2015 Tricell.cz | verze 1.9

TOPlist
Poslední novinky:     Halloweenský zombie sestřih od Capcomu   •   Resident Evil 4 vyšlo na Nintendo WII-U   •   Bude Resident Evil 7 brzy oznámeno?   •   Nový trailer a gameplay z Resident Evil: Umbrella Corps