T-A.L.O.S.

T-A.L.O.S. Tyrant T-011 nebo také T-A.L.O.S. (Tyrant Armored Lethal Organic System) je jedním z druhů Tyranta, v tomto případě jeden z těch nejdokonalejších, nejozbrojenějších a nejsilnějších Tyrantů, řízený superpočítačem známým jako Červená Královna. V Umbrella Chronicles se s ním v části „Umbrella's end“ jako s finálovým bossem hlavní příběhové linie utkají Chris Redfield a Jill Valentine.

Projekt T-A.L.O.S. původně vznikal v komplexu pod arklayským sídlem, během incidentu s rozšířením T-viru byl ale ruským plukovníkem Sergejem Vladimirem převezen do komplexu na Kavkaze.

T-A.L.O.S. útočí svým čtyřhlavňovým raketometem, který má připevněný na pravém rameni, a kterým dokáže vystřelit hned čtyři rakety těsně po sobě. Dále vás může také mlátit. Protože je opancéřovaný, tak mu musíte nejprve rozstřílet brnění které má po celém těle. Poté mu můžete zničit onen raketomet. Bojujete s ním ve velké kulaté místnosti, kde T-A.L.O.S. běhá dokola a útočí na vás. Když ho porazíte, zmutuje v druhé stádium mutace, v důsledku čehož se přisaje ke stropu, odkud pak útočí chapadly. Když ho zraníte tak spadne ze stropu na zem a vy máte šanci mu pořádně ublížit. Takto to musíte udělat několikrát po sobě.


Výskyt
T-A.L.O.S. T-A.L.O.S.


Nový web o Resident Evil je již dostupný!
Najdete ho na BiohazardEurope.com

Komunita


Menu


Média


Kdy co vyjde

Resident Evil 2: remake (hra)
PS4 25.01.2019
Neznámý titul (hra)
PC PS4 XONE 2019-2020

Reklamní sdělení


Partnerské weby

Resident Evil Fanstránka Česká Databáze Her GTA Záhady TOPlist

Herní trička
Bezva trika s motivem her ale také seriály, hudba, legrační trička.

Tankisté CZ
Zahrajte si nejoblíbenější válečnou on-line hru - zdarma!

1001 her Zahrajte si oblíbené online hry 1001 her. Hry jsou zdarma, pro každého

My Free Zoo

Vybuduj si svou vlastní Zoo.


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite

Kontakt Redakce Historie Bannery Statistiky Vyhledávání Archiv Facebook

Tricell