T-A.L.O.S.

T-A.L.O.S. Tyrant T-011 nebo také T-A.L.O.S. (Tyrant Armored Lethal Organic System) je jedním z druhů Tyranta, v tomto případě jeden z těch nejdokonalejších, nejozbrojenějších a nejsilnějších Tyrantů, řízený superpočítačem známým jako Červená Královna. V Umbrella Chronicles se s ním v části „Umbrella's end“ jako s finálovým bossem hlavní příběhové linie utkají Chris Redfield a Jill Valentine.

Projekt T-A.L.O.S. původně vznikal v komplexu pod arklayským sídlem, během incidentu s rozšířením T-viru byl ale ruským plukovníkem Sergejem Vladimirem převezen do komplexu na Kavkaze.

T-A.L.O.S. útočí svým čtyřhlavňovým raketometem, který má připevněný na pravém rameni, a kterým dokáže vystřelit hned čtyři rakety těsně po sobě. Dále vás může také mlátit. Protože je opancéřovaný, tak mu musíte nejprve rozstřílet brnění které má po celém těle. Poté mu můžete zničit onen raketomet. Bojujete s ním ve velké kulaté místnosti, kde T-A.L.O.S. běhá dokola a útočí na vás. Když ho porazíte, zmutuje v druhé stádium mutace, v důsledku čehož se přisaje ke stropu, odkud pak útočí chapadly. Když ho zraníte tak spadne ze stropu na zem a vy máte šanci mu pořádně ublížit. Takto to musíte udělat několikrát po sobě.


Výskyt
T-A.L.O.S. T-A.L.O.S.


Komunita


Menu


Média


Kdy co vyjde

Resident Evil: Revelations collection
SWITCH 28.11.2017
Resident Evil 7: Not a Hero (DLC)
PC PS4 XONE 12.12.2017
Resident Evil 7: End of Zoe (DLC)
PC PS4 XONE 12.12.2017
Resident Evil 2: remake (hra)
PC PS4 XONE 2018

Reklamní sdělení


Partnerské weby

Resident Evil Fanstránka Česká Databáze Her GTA Záhady TOPlist

Herní trička
Bezva trika s motivem her ale také seriály, hudba, legrační trička.

Tankisté CZ
Zahrajte si nejoblíbenější válečnou on-line hru - zdarma!

© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite

Kontakt Redakce Historie Bannery Statistiky Vyhledávání Archiv Facebook

Tricell