Tyrant T-078


Tyrant T-078 je jedním z druhů projektu "Tyrant" společnosti Umbrella, v němž šlo o vývoj supervojáků. Model T-078 byl jedním ze sériově vyráběných T-103, avšak byl vyslán na ostrov Rockfort Island, kde byl dále upravován a vyvíjen. T-078 nemá na rukou prsty, má místo nich krátké pařáty, které se mu během další mutace (v letadle) prodlouží.

Bojovat s ním v RE:CVX budeme hned dvakrát, a to před odletem z ostrova Rockfort, kde nám blokuje cestu k letadlu. Zde do něho musíme střílet nejlépe granátometem, když se skrčí, musíte střílet dál, dokud omráčen nespadne na zem. Při odletu Claire a Steva z ostrova stačí na letadlo naskočit a boj s ním pokračuje v nákladním prostoru. Je tu málo místa a nebezpečí pádu z letadla. Střílejte do něho, dokud z něho nepoteče krev, když se tak stane, spusťte na něho velkou bednu na kolejnici. Ta spolu s Tyrantem vyletí otevřenými zadními dveřmi z letadla.


Výskyt

Resident Evil: Code Veronica X
Resident Evil: Survivor 2 - Code Veronica
Resident Evil: The Darkside Chronicles


Tyrant T-078 Tyrant T-078 Tyrant T-078

© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta