Simmons

Derek C. Simmons, bezpečnostní expert Spojených států a vážený člen spolku známého jako "rodina", bude nakažen posílenou dávkou C-viru, kterou do něho injekcí aplikuje jeden z J'avo, zaúkolovaný Carlou Radames. C-virus v těle Simmonse začne působit okamžitě. Do první ze tří fází mutace se promění hned na soupravě metra, na kterou naskočí. V první fázi mutace se promění v kreaturu se silnýma nohama, lidská podoba horní části těla mu zůstává. Tato mutace má název "Centaur". Zvýší se u něj brutalita a jeho tělo začne praskat. Vědomí mu zůstává. Během boje s Leonem a Helenou zvládá udržovat tempo s plnou rychlostí jedoucí vlakovou soupravou a vagóny, které jedou naproti němu bez problému odhazuje. Druhou formou mutace, které Simmons docílil, je proměna v kreaturu s názvem "Dinosaur". Tento název právě proto, že připomíná velkého prehistorického ještěra. Stále se u něho udržuje inteligence a primární úkol zneškodnit nepřátele. Poslední, třetí fáze mutace u Simmonse nese název "Mosca". Simmons při ní zmutuje do obrovského tvora, který vypadá jako moucha. V této fázi dokáže své zdraví regenerovat díky zombiím, které se kolem něho potulují. Pro jeho zneškodnění je potřeba velkou špičku antény zabodnout do jedné ze zombie a vyčkat až si ji Simmons vezme a bude se chtít regenerovat. Namísto toho si ale anténu zabodne do oka a zasáhne do něho blesk.

Ze všech druhů mutace se Simmons dokáže transformovat zpět do lidské podoby a nazpět. Když je Simmons jako obří "moucha" poražen, v ukázce se proměňuje zpátky do lidské podoby a padá otevřenou střechou do hangáru Neo-Umbrelly. Nabodne se na špičatý sloup a zemře.


Výskyt: Resident Evil 6


GalerieVidea

« ZpětKomentáře

Přidat komentář:

Jméno:
Komentář:
5+2=
Nahlásit chybu ↯ Přesunout nahoru ↑ Nečitelné ➻ Zobrazeno: 1525x
© 2011-2015 Tricell.cz | verze 1.9

TOPlist
Poslední novinky:     Halloweenský zombie sestřih od Capcomu   •   Resident Evil 4 vyšlo na Nintendo WII-U   •   Bude Resident Evil 7 brzy oznámeno?   •   Nový trailer a gameplay z Resident Evil: Umbrella Corps