Revenant

Revenant Revenant jsou hrůzně vypadající kreatury, vytvořené virem Uroboros na ostrově Zabytij. Jejich tělo je sešito z částí cizích těl. Mohou mít několik rukou a nohou navíc a mají dvě hlavy. K jejich výzbroji patří velmi nebezpečné řezné nástroje, které mají přidělané na končetinách. I přesto, že jsou sešiti a vypadají jako nemohoucí, dokáží být Revenanti velmi rychlí, a když před nimi budete utíkat, budou vám neustále v patách.

Na těle mají vždy několik částí, které můžeme sestřelit - například kůži na rukou, na nohou, na trupu nebo na hlavě. Pouze v jedné z těchto částí těla se skrývá oranžový nádor, což je jejich hlavní slabinou. Při zničení tohoto nádoru dojde k okamžitému usmrcení revenanta. Zničení nádoru není nijak těžké, mnohdy vystačí i nůž.

Mezi účinné zbraně proti Revenantům patří zápalné a výbušné lahve, pro rozstřelování jednotlivých částí těla Revenanta pak můžeme používat samopal nebo pistol. Nejlepším způsobem pro zneškodnění Revenanta je tichý útok zezadu. Při tomto způsobu Barry Burton, v jehož scénářích se Revenanti vyskytují, shodí Revenanta na zem a nožem mu oranžový nádor probodne. Při boji s Revenanty je dobré přepínat také za postavu Natalie Kordy. Natalia díky svým schopnostem totiž vidí, kde se na Revenantech ukrývá onen oranžový nádor. Po tomto zjištění pak už jen stačí přepnout zpět na Barryho a nádor zneškodnit.


Výskyt
Revenant Revenant Revenant Revenant Revenant
Nový web o Resident Evil je již dostupný!
Najdete ho na BiohazardEurope.com

Komunita


Menu


Média


Kdy co vyjde

Resident Evil 2: remake (hra)
PS4 25.01.2019
Neznámý titul (hra)
PC PS4 XONE 2019-2020

Reklamní sdělení


Partnerské weby

Resident Evil Fanstránka Česká Databáze Her GTA Záhady TOPlist

Herní trička
Bezva trika s motivem her ale také seriály, hudba, legrační trička.

Tankisté CZ
Zahrajte si nejoblíbenější válečnou on-line hru - zdarma!

1001 her Zahrajte si oblíbené online hry 1001 her. Hry jsou zdarma, pro každého

My Free Zoo

Vybuduj si svou vlastní Zoo.


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite

Kontakt Redakce Historie Bannery Statistiky Vyhledávání Archiv Facebook

Tricell