Reaper


Reaper je monstrum vyvinuté z hmyzu. Vyrůstají v kuklách přilepených na zdech a stropech, ze kterých ve finálním stádiu vypadávají. Jejich jedinou slabinou je jejich srdce, které se vždy jen na chvíli odhalí. Jinak jsou skoro nezranitelní. Raketometem je možné je zabít na jedinou ránu, ale stává se, že střele uskočí. Nejlepšími zbraněmi k jejich likvidaci bych řekl že je odstřelovací puška a brokovnice. Je velmi nebezpečné být v jejich blízkosti. Reapeři vás mohou pouze seknout, ale také okamžitě bez milosti rozbodat, což má za následek jistou smrt.

V celé hře jich je jen 7, občas jeden nebo dva z kukel ani nevypadnou. Za každého zabitého Reapera získáte zlaté srdce v hodnotě 5.000. Kromě hlavní kampaně RE5 se také vyskytují v DLC misi Desperate Escape, kde budou podle postupu jedněmi z nepřátel buďto Reapeři, nebo Executioner Majini.


Výskyt

Resident Evil 5


Reaper Reaper


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta