Rasklapanje


Rasklapanje je podivné monstrum se zvláštní specifickou schopností. Když ho rozstřílíte, on se rozpůlí a jeho tělo hledá své oddělené nohy a když je najde, opět se k nim připojí, zvedne se a jde po vás. Zabijete je převážně tak, že jejich oddělené nohy zlikvidujete a pak se zaměříte na jejich tělo. Mohou se také rozpadnout i jejich ruce které po vás také odděleně jdou, vyskočí vaší postavě na hlavu a zraňují vás. Na první Rasklapanje v RE6 narazíme v Leonově scénáři na tržnici v Číně. První z Rasklapanjů vyleze z hromady zbytků poražených prasat. Není tu ale jen jeden, je jich o hodně víc. S Rasklapanji se setkáte také v Chrisově scénáři, a to na letadlové lodi, a také v Jakově scénáři na podmořské základně. Aby to nebylo málo, mohou Rasklapanje prolézat ventilačkami a kanály, kterými povětšinou přicházejí.

Pokud se k vám plazí Rasklapanjeho oddělená ruka, můžete ji hodit třeba do mikrovlnky, do kotle s vařící vodou nebo do mlýnku na maso. Tyto věci totiž většinou v místech, kde se Rasklapanje objevují, bývají.

Pro zajímavost, "rasklapanje", je v překladu ze srbštiny "demontáž" = rozebrání. Stejně jako u většiny monster tak název vystuhuje jeho vlastnosti, kdy může rozebrat své tělo na jednotlivé části.


Výskyt

Resident Evil 6
Resident Evil: Revelations 2 (pouze Raid Mode)


Rasklapanje Rasklapanje Rasklapanje Rasklapanje Rasklapanje


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta