Licker


Licker je zmutovaný člověk, při jehož mutaci došlo ke kompletnímu zdeformování těla, ke ztrátě kůže a odkrytí jeho mozku. Lickéři jsou zcela slepí, jediné, čím vás mohou poznat, je jejich naprosto dokonale vyvinutý sluch, díky kterému slyší vaše kroky. Byli vyvíjeni Umbrellou jako pokusná biologická zbraň s V-ACT typem T-viru. Dalo by se říci, že jsou nástupcem Crimson Head Zombie. Jejich výzkum byl přesunut z arklayského střediska do zařízení v Raccoon City, kde během incidentu došlo k jejich úniku. Označení „Licker“ jim dali policisté z policejní stanice v Raccoon City, kteří jim museli čelit. Výzkum a vývoj Lickerů později převzala společnost Tricell, která vyvinula silnější a rychlejší druh s označením Licker beta.

K boji Lickeři využívají svůj neuvěřitelně ostrý dlouhý jazyk a ostré pařáty na končetinách, díky kterým dokáží také lézt po zdech a po stropech. S Lickery se setkáme při incidentu v Raccoon City a také na ostrově Sheena Island.


Výskyt

Resident Evil 2
Resident Evil: Survivor
Resident Evil: The Darkside Chronicles
Resident Evil: Operation Raccoon City


Licker Licker Licker

© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta