Ivy Plant


Ivy plant je bio-organická zbraň s kódovým označením "Plant 43". Byly vyvíjené společností Umbrella, a to nejen ve výzkumných komplexech v Raccoon city, ale také na ostrově Sheena Island.

Cílem bylo vyvinout celkově lepší verzi rostliny, než byla původní Plant 42. Ivy Plant jsou schopny se přemisťovat, jejich chůze je ale velmi pomalá. Pokud je v blízkosti této rostliny nepřítel, začne jej bičovat, na dálku pak dokáží také plyvat jed, který vás při zásahu zraní, ale neotráví, jako v případě Ivy Poison.

V RE2 na první rostliny Ivy plant narazíme v podzemním komplexu Umbrelly při otevření rolety, která blokuje cestu k velké ventilační šachtě (viz. video). V této šachtě vyrostla obrovská rostlina, o které by se dalo říci že Ivy plant rostliny produkuje. V RE: Survivor můžeme vidět dvě Ivy plant ještě ve výzkumných kapsulích. Když se ale touto cestou budeme vracet, kapsule budou rozbité a Ivy se budou promenádovat po této laboratoři.

Nejúčinnější zbraní na Ivy plant je plamenomet, ten je z her kde se vyskytují pouze v RE2.


Výskyt

Resident Evil 2
Resident Evil: Survivor
Resident Evil: The Umbrella Chronicles
Resident Evil: The Darkside Chronicles


Ivy Plant Ivy Plant Ivy Plant Ivy Plant

© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta