Hunter R

Hunter R Hunter R, kódovým označením MA-125, je pokročilým druhem Huntera, který se aktivně objevil až v Outbreak podsérii. Úplně prvního Huntera R ale mohli vidět všichni, kdo hráli Resident Evil 2 na konzoli Nintendo N64. Pouze v této verzi byl totiž v jedné z laboratoří podzemního výzkumného koplexu jeden mrtvý Hunter R, který ale spíš připomínal typ Hunter Alpha.

V Outreaku se s těmito Huntery setkáme hned ve druhém scénáři "Bellow freezing point", opět ve stejném výzkumném komplexu jako v RE2. Několik Hunterů R zde uniklo z výzkumných kapsulí a začali zabíjet zaměstnance komplexu. K jejich zastavení bylo rozhodnuto o vypnutí klimatizace, což mělo za následek to, že Hunteři zamrzli. Když se v RE: Outbreak do laboratoří dostanete, uvidíte na chodbách několik takto zmrzlých Hunterů. Jakmile klimatizaci opět zprovozníte, Hunteři roztají a budou samozřejmě bez milosti útočit.

Hunteři R mají velmi velmi dlouhý, ostrý dráp na pravé ruce, kterým sekají a v Outbreakách dokáží napřáhnutím zabít i na jeden zásah, pokud z jejich místa dosahu nestihnete uniknout.

V Outbreak file #2 se s temito Huntery setkáte až v posledním scénáři "End of the road". Jsme tu v dalším z výzkumných zařízení Umbrelly, které se nachází kdesi na okraji Raccoon City. Výzkum Hunterů R se vymkl kontrole a spousta Hunterů unikla ze svých výzkumných zařízení. To takřka v celé budově vyvolalo poplach a Hunteři začali vše ničit a zabíjet zaměstnance. Dva přeživší vědci Carter a Linda proto aktivovali Tyranta T-0400TP, který má za úkol Huntery zneškodnit. V jedné ze zdejších laboratoří můžeme vzít granátomet. Pokud ale tento granátomet nenahradíme falešným, na druhé straně místnosti se otevře kapsule a z ní vyleze jeden z Hunterů R. Tento ale pravděpodobně není ve finální fázi vývoje a je proto menší a slabší než ostatní.

Dejte si u Hunterů R pozor, když budete mít v rukou brokovnici. Pokud vás totiž Hunter sekne, brokovnici vám zničí a k jejímu názvu se přidá slovo "broken" - rozbité. Jediná z hlavních postav ale brokovnici opravit umí - David King.


Výskyt
Hunter R Hunter R Hunter R Hunter R Hunter R Hunter R Hunter R Hunter RNový web o Resident Evil je již dostupný!
Najdete ho na BiohazardEurope.com

Komunita


Menu


Média


Kdy co vyjde

Resident Evil 2: remake (hra)
PS4 25.01.2019
Neznámý titul (hra)
PC PS4 XONE 2019-2020

Reklamní sdělení


Partnerské weby

Resident Evil Fanstránka Česká Databáze Her GTA Záhady TOPlist

Herní trička
Bezva trika s motivem her ale také seriály, hudba, legrační trička.

Tankisté CZ
Zahrajte si nejoblíbenější válečnou on-line hru - zdarma!

1001 her Zahrajte si oblíbené online hry 1001 her. Hry jsou zdarma, pro každého

My Free Zoo

Vybuduj si svou vlastní Zoo.


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite

Kontakt Redakce Historie Bannery Statistiky Vyhledávání Archiv Facebook

Tricell