Glasp


Glasp je jednou z kreatur vytvořených Alex Weskerovou při experimentech s T-Phobos virem na ostrově Zabytij.

Monstra Glasp jsou utvořena z hmyzí DNA, díky křidélkům mohou létat, mají schopnost se zneviditelnit. Vidět jsou pouze tehdy, když do nich střelíme, nebo když využijeme speciální schopnosti Natalie Kordy. Také dýmovnicové lahve nám umožní v kouři Glaspa vidět. Jakmile se Glasp dostane až k vám, následně vás ihned zabije uchopením a rozdrcením. Zabít Glaspa přitom není vůbec těžké, pokud je Glasp zahalen dýmem z dýmovnicové lahve, můžete ho v pohodě zabít nožem, co se palných zbraní týče, tak v kampani stačí jeden výstřel z pistole. V režimu Raid Mode pak záleží na tom, jaký máte u postavy level a jaký level má Glasp.

Název tohoto stvoření je odvozen od anglických slov "glass" = sklo, což naznačuje jeho průhlednost, a slova "grasp" ve spojení s jeho způsobem boje - uchopením.


Výskyt

Resident Evil: Revelations 2


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta