Ganados


Ganados jsou vesničané, kteří jsou ovládání vůdcem kultu Los Illuminados - Osmundem Saddlerem - skrze parazitický organismus Las Plagas. Díky tomu jsou také oddáni právě jemu, až zhypnotizovaní, a mají absolutně nulový strach ze smrti. Na první pohled se zdají jako normální lidé a dokonce i pracují. V nitru jsou ale vysoce agresivní vůči nepřátelům, kteří překročí hranici jejich vesnice a těm, kdo nejsou ovládáni Plagasem. Jen pro zajímavost: „Ganado“, je v překladu dobytek.

Vesničané Ganados útočí ručními zbraněmi jako jsou sekery, srpy, vidle, louče, a nože. Zejména v oblasti dolů pak používají také výbušné dynamity, které házejí.

Obyčejní Ganados jsou rozdělení podle opakujících se vzhledů na muže Don Diego, Don Esteban, Don Manuel, Don José, a ženy Maria a Isabel. Dalšími druhy jsou Ganados s motorovou pilou - muž Dr. Salvador (Chainsaw Ganado) a dvě ženy (sestry) Bella Sisters.

Ganados mají také své hlášky ve španělském jazyce, kterými na vás pokřikují:

Te voy a matar! - jdu tě zabít!
un forastero! - nejsi jedním z nás!
Ali están - je tu!
Basta hijo de puta! - velký bastarde!
Cogedlo! - chyťte ho!
Empieza a rezar! - začíná se modlit!
Está en la trampa! - je v pasti!
Rapido es un intruso! - rychle, vetřelec!
So cerdo! - ty prase!
Te cogi! - chytím tě!
Te voy a hacer picadillos! - udělám z tebe sendvič!Výskyt

Resident Evil 4
Resident Evil: The Mercenaries 3D
Resident Evil: Umbrella Corps


Ganados Ganados Ganados Ganados


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta