Dhurlga


Dhurlga je monstrum vytvořené Alex Weskerovou při pokusech na viru Uroboros na bývalém sovětském ostrově Zabytij. Tělo tohoto monstra je složeno ze zdeformovaného těla člověka obklopeného pijavicemi Urobora a těl Revenantů. Ti spolu s Uroborem tvoří ochranný štít, který Dhurlgu ochraňuje před větším poškozením ze strany nepřítele. Nejzranitelnějším místem je u této kreatury oranžový nádor, který jsme mohli vidět i u jiných Uroboros monster, včetně právě také Revenantů.

V kampani RE: Revelations 2 se s tímto stvořením setkáme v Barryho scénáři epizody 3, v části s doly, které Barry s Natalií navštíví ke konci této epizody, a také v DLC misi The Struggle. Poprvé se s Dhurlgou setkáme ve skladišti, kde musíme velkou kovovou bednu dostat na pás. Po jeho porážce se dá na útěk a vrátí se v horní části dolů, kde jsou dveře kterými lze pokračovat dále příběhem. Ve hře se pak setkáme ještě s jedním Dhurlgou, a to uvnitř dolů. Tato monstra jsou také součástí režimu Raid Mode.


Výskyt

Resident Evil: Revelations 2


Dhurlga Dhurlga Dhurlga Dhurlga© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta