Dhurlga

Hunter R Dhurlga je monstrum vytvořené Alex Weskerovou při pokusech na viru Uroboros na bývalém sovětském ostrově Zabytij. Tělo tohoto monstra je složeno ze zdeformovaného těla člověka obklopeného pijavicemi Urobora a těly Revenantů. Ti spolu s Uroborem tvoří ochranný štít, který Dhurlgu ochraňuje před větším poškozením ze strany nepřítele. Nejzranitelnějším místem je u této kreatury oranžový nádor, který jsme mohli vidět i u jiných Uroboros monster, včetně právě také Revenantů.

V kampani RE: Revelations 2 se s tímto stvořením setkáme v Barryho scénáři epizody 3, v části s doly, které Barry s Natalií navštíví ke konci této epizody, a také v DLC misi The Struggle. Poprvé se s Dhurlgou setkáme ve skladišti, kde musíme velkou kovovou bednu dostat na pás. Po jeho porážce se dá na útěk a vrátí se v horní části dolů, kde jsou dveře kterými lze pokračovat dále příběhem. Ve hře se pak setkáme ještě s jedním Dhurlgou, a to uvnitř dolů. Tato monstra jsou také součástí režimu Raid Mode.

I když to tak na první pohled nevypadá, toto monstrum má poměrně krátký život. Stačí šestřit zápalné lahve a těmi jednoduše zneškodnit ochranný obal z mrtvol a urobora, pak už se jen soustředit na oranžově zářící nádor.


Výskyt
Dhurlga Dhurlga Dhurlga Dhurlga


Nový web o Resident Evil je již dostupný!
Najdete ho na BiohazardEurope.com

Komunita


Menu


Média


Kdy co vyjde

Resident Evil 2: remake (hra)
PS4 25.01.2019
Neznámý titul (hra)
PC PS4 XONE 2019-2020

Reklamní sdělení


Partnerské weby

Resident Evil Fanstránka Česká Databáze Her GTA Záhady TOPlist

Herní trička
Bezva trika s motivem her ale také seriály, hudba, legrační trička.

Tankisté CZ
Zahrajte si nejoblíbenější válečnou on-line hru - zdarma!

1001 her Zahrajte si oblíbené online hry 1001 her. Hry jsou zdarma, pro každého

My Free Zoo

Vybuduj si svou vlastní Zoo.


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite

Kontakt Redakce Historie Bannery Statistiky Vyhledávání Archiv Facebook

Tricell