Chainsaw Majini


Chainsaw Majini jsou Majini s motorovou pilou, velmi se podobající Chainsaw Ganado z RE4. Jsou ovládání pokročilým parazitem Las Plagas. Když v RE5 potkáte prvního, rozřízne řetěz u vrat v jedné z ulic Kijuju a společně s normálními Majini vám půjde po krku. S dalšími se pak setkáte v ropné rafinerii nebo přístavu. Jedni mají modré kalhoty a ti druzí zase červené, všichni pytlem obvázanou hlavu. Když hrajete na těžších obtížnostech tak ho jen omráčíte, on si lehne na záda, a po chvilce se zvedne a máchá s motorovou pilou stejně jako Double Chainsaw Ganado z RE4.

Mají o hodně delší životy než obyčejní Majini. Když se dostanou až k vám, začnou se napřahovat a pokud nevyužijete tu chvilku k útěku, zabijí vás. S Chainsaw Majini se můžeme setkat také v DLC misi Desperate Escape, kde se mohou stát jedněmi z menších bossů podle postupu.

Pro zajímavost: Tento model Madžina měl být původně využit také jako kat - namísto Executioner Majini. O něm pojednává článek Axeman Majini.


Výskyt

Resident Evil 5
Resident Evil: The Mercenaries 3D


Chainsaw Majini Chainsaw Majini Chainsaw Majini Chainsaw Majini Chainsaw Majini Chainsaw Majini Chainsaw Majini


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta