Botanic Zombie


Botanic zombie jsou zombie zarostlé rostlinami. Vyskytují se v Resident Evil: Outbreak file #2 ve scénáři "Flashback", a to nejen v parku ve kterém začínáme, ale i v opuštěné nemocnici.

Všichni, kdo jsou proměněni v Botanic zombie, byli zaměstnanci té nemocnice. Jsou velmi nebezpeční. Mohou vás chytit a žrát a zároveň vypouští jedovatý prach z květiny na svých hlavách, a to zejména když do nich něčím praštíte, střelíte, nebo vrazíte. Nejlepším způsobem jejich zneškodnění je střelba ze zbraně na dálku, protože pokud se na vás dostane tento jedovatý prach, budete ihned otráveni a nuceni rychle vyhledat modrou bylinu. Pokud to je možné, prostě je oběhněte. Délkou života se rovnají běžným zombiím.

Botanic Zombie jsou takto zmutované kvůli T-virem infikované rostlině, kterou ke svému léčení dostala od Umbrelly Dorothy Lesterová, manželka ředitele nemocnice v raccoonském lese. Rostlina ale nabrala nečekaných změn a doznala obřích rozměrů, při kterých zarostla celou nemocnici.


Výskyt

Resident Evil: Outbreak File #2


Botanic Zombie Botanic Zombie© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta