Menu

Alexia


Alexia Ashford je nakažena T-Veronica virem a svým bratrem Alfredem pěstována patnáct let v podzemních laboratořích utajovaného výzkumného komplexu na Antarktidě. Jenže když ji Alfred po patnácti letech z nouze přivede k životu za pomocí právě T-Veronica viru, tak už nebude taková jako dříve, bude zlá. Alfreda sama dokonce zabije. T-Veronica virus ji dává schopnost umět hořet a zapalovat různé věci mávnutím ruky. Alexia zmutuje do tří stádií mutace, přičemž v posledním stádiu je jako vosa a musíte ji trefit speciálním laserem, který připravil Alexander Ashford, otec Alexie a Alfreda proto, aby bylo možné ukončit Alexiino trápení pokud se projekt nezdaří. V době kdy před těmi patnácti lety za nejasných okolností zemřela totiž Alexander ještě žil a vše dobře naplánoval.


Způsob boje

Alexia vás může zapalovat, házet po vás ohnivé koule nebo vám křížit cestu ohněm. Dále může ovládat vosy a vystřelovat ostny.


Výskyt

Vyskytuje se v Resident Evil: Code Veronica X, Resident Evil: Survivor 2: Code Veronica a v Resident Evil: the darkside chronicles.

Galerie

Video« Zpět


Naposledy upraveno: 19.01.2014 20:04:51