Postavy - Resident Evil: Outbreak File #2Cindy Lennox

Cindy je servírkou v J's baru v Raccoon City. Je oblíbená a sama pomáhá ostatním. V inventáři nosí box na léčivé byliny a ubrousek k zadržení krvácení.


David King

Instalatér, pokud dojde k ohrožení nepřátelskými monstry, odpojuje se od skupiny. V inventáři má box s nářadím, kterým dokáže opravit rozbité zbraně, zalepovat potrubí a má v něm také nůž, nebo kolíčky, které může na nepřátele házet.


Mark Wilkins

Veterán z Vietnamské války, je nejsilnější ze všech postav. Dokáže odtlačit velmi těžké předměty. V inventáři má pistoli. Vždy drží se skupinou a brání ji, nesbírá léčiva.


Yoko Suzuki

Studentka, která pracovala s Umbrellou. V inventáři má jako speciální předmět svůj batoh, díky kterému má o 4 políčka na předměty více než ostatní postavy. Co se týče skupiny, zůstává pouze s hlavní postavou - za kterou hrajeme, a útočit na nepřátele se snaží pouze v případě nejvyššího ohrožení.


Jim Chapman

Zaměstnanec raccoonského metra. Jeho osobní věcí v inventáři je jeho mince pro štěstí, která mu dodá +15% vyšší sílu vždy když ji použije. Dokáže hrát mrtvého, když za něho nehrajeme tak nedrží u skupiny a nezapojuje se do bojů.


George Hamilton

Chirurg v raccoonské nemocnici. V inventáři má lékařský set, s jehož pomocí dokáže vyrábět tablety v kombinaci s léčivými bylinami. Nezdržuje se u skupiny, vyhledává byliny a ihned je přeměňuje na tablety.


Alyssa Ashcroft

Žurnalistka The Raccoon Press. Mezi její osobní výbavu patří šperháky k odemykání dveří a skříní. Když budete chvíli mířit s pistolí a poté vystřelíte, bude vaše rána silnější.


Kevin Ryman

Důstojník u raccoonské policie. Snaží se každého nepřítele zabít. Jeho osobním předmětem je Pistole ráže .45.

© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta