Warning: include(.../.../.../000-head.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-out2/out2monstra.php on line 25

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-head.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-out2/out2monstra.php on line 25

Monstra - Resident Evil: Outbreak File #2Zombies

T-virem nakažení lidé, proměnění v oživlé hladové mrtvoly. Mohou být dost nebezpeční, dokáží si vyrazit dveře, takže uniknout jim nebývá snadné.


Cerberus

T-virem nakažení psi - dobrmani. Jsou nebezpečnější než zombies, a to proto, že jsou rychlejší a útočí ve smečkách.


Scissor Tail

Velký T-virem nakažený hmyz. Může vás otrávit. Vyskytnou se v lese u opuštěné nemocnice ve scénáři Flashback, když tu budete asi tak 5 minut a nepůjdete dál.


Giant Wasp

Obří nakažené vosy. Stejně jako Scissor Tail vás mohou otrávit. Vyskytují se ve scénářích Flashback a Underbelly.


Botanic Zombie

T-virem nakažené Zombie zarostlé rostlinami. Chovají se jako běžné Zombie, mohou přivodit otravu rostlinou kterou mají na hlavě. Vyskytují se ve scénáři Flashback.


Flying Bug

Infikované tropické vosy, obývající terarium v raccoonské ZOO. Jakmile zničíte rostlinu Rafflesia, budou na vás útočit.


Crows

Nakažené hladové vrány.


Hunter Gamma

Vodní druh Huntera vyvinutý z DNA obojživelníků. Může vás zaživa spolknout. Vyskytují se v kanalizacích pod univerzitou ve scénáři Decisions, Decisions.


Hunter R

Silná a agresivní biologická zbraň, vyvinutá T-virem a DNA plazů. Dokáží zničit velké zbraně jako je například brokovnice, když je používáte. Vyskytují se ve scénáři Bellow freezing point.


Web Spinner

Velcí T-virem infikovaní pavouci. Vyskytují se v kanálech pod univerzitou ve scénáři Decisions, Decisions.


Baby Licker

Menší verze Lickera. Jsou to T-virem nakažení lidé, jejichž tělo je v důsledku hladovění zdeformováno ztrátou kůže, nárůstem svalové hmoty a oslepnutím. Mají dlouhé ostré drápy i jazyk, čímž útočí. Dokáží lézt po zdech i po stropech.


Hyenas

Nakažené hyeny uprchlé ze svého teritoria v raccoonské ZOO. Střetneme se s nimi ve scénáři Wild Things. Chovají se podobně jako nakažení psi.


Titan

T-virem nakažení zdeformovaný slon. Je jedním z možných bossů scénáře Wild Things. Můžete ho uzavřít ve stáji, pokud ale nebudete dost rychlí ke splnění tohoto scénáře, budete s ním bojovat. V opačném případě by jste bojovali se lvem Stalker.


Hornbill

Infikovaní tukani chovaní v raccoonské ZOO.


Stalker

Lev, který může být bossem na konci scénáře Wild Things, pokud scénář dokončíme aniž by slon Titan prorazil vrata od stáje. Je nakažen T-virem.


Feral

Lvice nakažené T-virem, na které narazíme na některých místech v raccoonské ZOO, ve scénáři Wild Things.


Gigabite

Obří blecha, která je bossem ve scénáři Underbelly. Je nakažena T-virem.


Megabite

Menší blechy, než Gigabite, které jsou jedněmi z nepřátel ve scénáři Underbelly. Mohou na vás vyskočit a nasát vaši krev. Poté se o něco zvětší.


Crocodile

Infikovaný krokodýl, který plave ve svém teritoriu v raccoonské ZOO ve scénáři Wild Things.


Axeman (Lester)

Albert Lester, stařec, který chodí po opuštěné nemocnici ve scénáři Flashback, a snaží se vás zavraždit sekerou.


Tyrant C

Speciální druh Tyranta, který se vyskytuje pouze v extra režimu Showdown 3. Na hlavě má rohy, oblečen je do červeného kabátu, a je mnohem rychlejší než jiní Tyranti. Kouří se mu ze zad, je skoro jako čert. Jsou dva.


Tyrant T-0400TP

Tyrant vyvíjený v raccoonském výzkumném zařízení Umbrelly. Je vyvinut tak, aby bylo možné mu přes data v počítači dávat rozkazy. Je využit ke zneškodnění Hunterů R, kteří unikly ze svých kapsulí. Lidem neubližuje, ale brzy se jeho chování otočí proti vědcům i proti vám.


Super Tyrant T-0400TP

Když Tyrant T-0400TP opustí kanalizace ve scénáři End of The Road, zmutuje do formy super Tyranta.


Nyx

Finální boss hry, vyskytující se na konci scénáře End of The Road. Biologická zbraň Nyx, která byla uvolněna z helikoptéry, se propojí s téměř vyřízeným Tyrantem T-0400TP, a utvoří toto obrovské monstrum.2. února 2016, Ikarus
Warning: include(.../.../.../000-report.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-out2/out2monstra.php on line 427

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-report.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-out2/out2monstra.php on line 427Warning: include(.../.../.../000-menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-out2/out2monstra.php on line 484

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-menu.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-out2/out2monstra.php on line 484

Warning: include(.../.../.../000-copy.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-out2/out2monstra.php on line 493

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-copy.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-out2/out2monstra.php on line 493