Warning: include(.../.../.../000-head.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6postavy.php on line 25

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-head.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6postavy.php on line 25

Postavy - Resident Evil 6Leon Scott Kennedy

Jako vládní agent Spojených států se Leon dostal až na pozici důstojníka pro ochranu prezidenta, pro kterého se Leon stal také věrným přítelem. Spolu s agentkou Helenou Harper zjišťují příčinu bioteroristického útoku v Tall Oaks, kde měl prezident Benford projev.


Helena Harper

Vládní agentka Spojených států a Leonova parťačka. Je vydírána Derekem C. Simmonsem. Má na svědomí bioteroristický útok v Tall Oaks.


Chris Redfield

Kapitán BSAA týmu Alpha na misi při válečném konfliktu v republice Edonia. Jeho tým je napaden a většina členů nakažena C-virem, což si Chris poté vyčítá.


Piers Nivans

Zástupce kapitána Chrise Redfielda, který mu plně důvěřuje. Piers je laskavý a spravedlivý. U BSAA zastupuje pozici odstřelovače.


Jake Muller

Syn Alberta Weskera, který ho i jeho matku opustil v jeho mládí. Přidal se k žoldákům bojujícím proti vládě. Má zvláštní bojové schopnosti a krev, která působí jako antivirus proti C-viru.


Sherry Birkin

Po incidentu v Raccoon City byla Sherry pod dohledem vlády Spojených Států. Po dosažení plnoletosti dostala práci agentky. Byla vyslána do republiky Edonia s cílem najít Jaka Mullera kvůli jeho vzácné krvi.


Ada Wong

Záhadná žena - agentka, se kterou se Leon setkal při incidentu v Raccoon City, ve Španělsku, a nyní se s ní setkává znovu. Ve spojitosti s organizací Neo-Umbrella hodlá Chris Redfield Adu zadržet, to však ještě netuší, že jde o nepravou osobu.


Adam Benford

Prezident USA, který je při bioteroristickém útoku při jeho projevu na univerzitě v Tall Oaks nakažen C-virem a proměněn v zombie.


Liz Benford

Dcera prezidenta USA Adama Benforda. Na univerzitě v Tall Oaks je nakažena C-virem a zmutuje v zombie.


Deborah Harper

Sestra Heleny Harper. Je držena Derekem C. Simmonsem, který tím vydírá Helenu. Ta plní Simmonsovy požadavky, aby její sestru nechal žít.


Finn Macauley

Nováček v Alpha týmu organizace BSAA pod velením kapitána Chrise Redfielda. Je expertem přes výbušniny. Stejně jako jiní členové týmu je i on na radnici v Edonii nakažen a zmutuje v monstrum Napad.


Carla Radames

Od mládí velmi inteligentní žena, pracující jako vědec pro Dereka Simmonse, který ji najal k výzkumu biologických zbraní. To ona vyvinula C-virus. Kvůli Simmonsově posedlosti byla přetvořena do podoby Ady Wong, za kterou se vydává.


Derek Clifford Simmons

Poradce pro národní bezpečnost Spojených Států Amerických. Je bývalým členem vládního útvaru odpovědného za vyhlazení Raccoon City. Nedokázal se smířit s tím, že ho opustila agentka Ada Wong, a tak nechává přetvořit vědkyni Carlu Radames do její podoby.


, Ikarus
Warning: include(.../.../.../000-report.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6postavy.php on line 323

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-report.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6postavy.php on line 323Warning: include(.../.../.../000-menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6postavy.php on line 380

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-menu.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6postavy.php on line 380

Warning: include(.../.../.../000-copy.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6postavy.php on line 389

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-copy.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6postavy.php on line 389