Warning: include(.../.../.../000-head.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6monstra.php on line 25

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-head.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6monstra.php on line 25

Monstra - Resident Evil 6


(Ve vývoji)

J'avo

Geneticky upravení lidé s použitím C-viru. Jsou vcelku normálně myslící, dokáží se ovládat zbraně i různé stroje a plnit rozkazy. Při boji s nepřáteli útočí ve skupinách, jsou agresivní a používají jak ruční tak střelné zbraně. Díky C-viru mají také schopnost nechat některé části svého těla dále mutovat. Z toho pak vznikají J'avo: Ruka-srp, Ruka-khvatanje, Ruka-bedem, Noga-skakanje, Noga-oklop, Noga-let, Noga-trchanje, Glava-sluz, Glava-begunats, Glava-smech, Glava-dim, Telo-exksplosia, Telo-krljusht.


C-virus Zombie

Lidé nakažení C-virem, k čemuž došlo při bioteroristickém útoku na univerzitě v Tall Oaks. Chovají se jako běžné zombies, mohou ale také s velkou mírou nemotornosti střílet kolem sebe z palné zbraně či používat k napadení kořisti některé předměty.


Neo-Umbrella J'avo

Vojenská verze C-virem infikovaných J'avo. Vyskytují se na letadlové lodi a v ponorce. Útočí střelnými zbraněmi.


Zombie Dog C

Psi nakažení C-virem. Nejsou těžcí na zabití, ale jsou rychlí.


Chrysalid

Organismus z C-viru (C-virus = Chrysalid virus), v němž se utvářejí biologické zbraně, k čemuž může dojít například zneškodněním původního J'avo, ten se následně zakuklí do tohoto Chrysalidu a po krátké době se z něho vyklube některé z monster jako je Napad, Strelats apod.


Shrieker

Je jedním z druhů C-virem infikovaných lidí - zombies. Od hrudi k hlavě má velký nádor, kterým dokáže vydávat neskutečně hlasitý zvuk, čímž nejenže přiivolá zombies z okolí, ale také vás tím zraní.


Bloodshot

C-virem nakažení lidé - zombies, kteří zmutují do této další formy mutace. Bloodshot mají o něco delší život a jsou bojeschopnější. Ztrácejí kůži a klidně by mohli připomínat monstra Licker ze starších dílů. Nejvíce jim ubližuje oheň.


Whopper

Whopper je C-virem infikovaná zombie, u které se projevil zvýšený nárůst tukové tkáně, díky čemuž jsou extrémně obézní. Jejich slabinou jsou jejich nohy, které nezvládají tak těžkou váhu a jsou slabé a oteklé.


Whopper Supreme

Ještě větší a obéznější varianta Whoppera. Vyskytne se jen párkrát za hru.


Lepotitsa

Kreatura vyvinutá z C-viru. Střetneme se s ní v kostele v Tall Oaks a v letadle na cestě do Číny. Má na sobě žlázy, kterými dokáže vypouštět smrtící plyn.


Rasklapanje

Ohebné kreatury z C-viru, které je občas těžké zabít. Jejich tělo se dokáže rozdělit na několik částí - nohy, tělo, ruce, a každá z nich je schopna samostatně žít a útočit.


Deborah

C-virem infikovaná Deborah Harper, sestra Leonovy parťačky Heleny. Musíte zneškodňovat nádory na jejích chapadlech a poté slabinu v jejích ústech.


Strelats

Jedny z kreatur vytvořených C-virem, které vylézají z Chrysalidu. Mohou připomínat velké ještěrky. Útočí nejen vystřelováním organických šípů.


Gnezdo

Vosí roj, který je jednou z C-virem vytvořených biologických zbraní z Chrysalidu. Když jsou v klidu, utváří siluetu postavy Ady Wong. Nepřítele mohou napadnout shozením jej na zem a následnými útoky. Největší slabinou je jejich královna, která je vždy součástí roje a je poznat tak, že je větší než ostatní vosy.


Napad

Kreatury vytvořené C-virem z Chrysalidu. Jde o silné a díky krunýři odolné nepřátele. Jejich pohyb je pomalý, mohou se ale rozeběhnout a svého nepřítele srazit. Útočí také mlácením.


Brzak

Brzak je C-virem zmutovaný člověk. Jako kreatura vypadá jako žralok. Nevidí ani neslyší. Střetnete se s ním v podzemních katakombách pod Tall Oaks.
Ogroman

Obří biologické zbraně, použité při válečném konfliktu v republice Edonia, disponující obrovskou silou. Nemají vlastní myšlení, pouze plní rozkazy bez jakéhokoliv přemýšlení. Jejich největší slabinou jsou orgány na jejich zádech. Ogromana je nutno nejprve oslabit střílením do úst a jakmile se skrčí, pak je nutné mu skočit na záda z domu, u kterého se přikrčí, a pokračovat podle pokynů k vytažení zařízení v jeho zádech a zabodnutí jej do jeho orgánů. To neplatí jen u Ogromena na letadlové lodi.


Oko

Stvoření připomínající velký hmyz, které je produkováno z orgánů na zádech biologické zbraně Ustanak. Oka slouží k monitorování oblasti. Jakmile se do jejich zorného pole dostane nepřítel, Ustanak na místo okamžitě běží a je nutné se ukrýt v kontejneru, jinak naše hlavní hrdiny čeká brutální smrt.


Ustanak

Biologická zbraň, která je nastavena k jedinému cíly: Zajmout Jaka Mullera, kterého organizace Neo-Umbrella chce kvůli jeho krvi. Ustanak je vysoký, silný a rychlý, k dispozici má nejrůznější nástroje vyměnitelné na jeho paži.


Ubistvo

Další C-virové monstrum vytvořené Chrysalidem. Je poměrně rychlé, dokáže skákat do výšek, a jeho zbraní je organická motorová pila, na níž má také srdce. Střetneme se s ním v Číně.


Iluzija

Obří had se schopností se zneviditelnit, se kterým se střeneme za Chrise a Pierse v Číně.


Mesets

Inteligentní tvorové infikovaní C-virem, kteří poletují po okolí a vyhledávají kořist.


Haos

Obrovská biologická zbraň, vypadající jako lidská kostra s orgány v křišťálově čisté kůži. Má schopnost během několika dní vyhladit celý svět, pokud se dostane na povrch. V době svého vypuštění ale tento organismus byl kompletní pouze z části.


Carla Spore

Carla se infikuje vylepšenou verzí C-viru a po své smrti zmutuje v rozsáhlé neustále se měnící monstrum, které pokryje prostory letadlové lodi. Tato kreatura dokáže utvářet další postavy s podobou Carly.


Simmons forma 1: Centaur

Simmons byl infikován silnější variantou C-viru, a zmutoval v monstrum. Jeho vědomí se zachovalo, vzrostla jeho agresivita a dokázal se přeměnit zpět do lidské podoby.


Simmons forma 2: Dinosaurus

Druhá forma mutace Dereka Simmonse ztvárnila do kreatury s podobou prehistorického ještěra pokrytého pouze svalstvem.


Simmons forma 3: Moucha

Poslední, třetí forma mutace z Dereka Simmonse utváří neuvěřitelně obrovskou kreaturu v podobě mouchy. Z okolí nabírá a vstřebává pomocí končetin zombies. Zabijete ho tak, když ulomenou špičku antény zabodnete do některé ze Zombies. On ji poté odchytí a špička antény se mu zabodne do oka. Následuje zásah bleskem.


, Ikarus
Warning: include(.../.../.../000-report.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6monstra.php on line 537

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-report.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6monstra.php on line 537Warning: include(.../.../.../000-menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6monstra.php on line 594

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-menu.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6monstra.php on line 594

Warning: include(.../.../.../000-copy.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6monstra.php on line 603

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-copy.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-6/re6monstra.php on line 603