Warning: include(.../.../.../000-head.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-5/re5monstra.php on line 25

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-head.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-5/re5monstra.php on line 25

Monstra - Resident Evil 5Majini

Lidé z městských částí Kijuju, ovládaní parazitem Las Plagas v pokročilé verzi zvané „Řídící Plagas“. Útočí lahvemi, kušemi, hasáky, lopaty, krumpáči atd.


Tribal Majini

Majini z domorodého kmene Ndipaya. Vyskytují se v Ndipayském podzemním království a mokřadech. Bojují kopím, výbušninami, luky a dalším.


Base Majini

Majini působící jako vojáci na vojenské základně, v Tricellu, v přístavu a na lodi. Útočí samopaly, elektrickými obušky, raketomety atd.


Cephalo

Majini, kterému po ustřelení hlavy vylezl z krku Las Plagas. Nejvíce na ně působí oslepující granáty.


Giant Majini

Vysoký Tribal Majini, který nosí velkou masku určenou k domorodým obřadům. Jsou dva a bojují velkým kladivem. Odměnou je modré srdce „Blue Enigma“.


Big Man Majini

Tlustý Majini s delším životem a větší silou než obyčejní Majini. Útočí pěstmi, tyčí či krumpáčem. Objeví se několikrát za hru.


Agitator Majini

Majini s megafonem, který v prvním chapteru hry zahlédne Shevu s Chrisem v okně, a poštve proti nim hordy Majini.


Chainsaw Majini

Majini s motorovou pilou. Mají mnohem delší život než jiní Majini. Jsou to menší bossové.


Executioner Majini

Vysoký a silný Majini, řezník a kat se zahalenou hlavou, který je bossem první části hry. Útočí obří sekerou, kterou popraví agenta BSAA Reynarda Fishera.


Motorcycle Majini

Majini jedoucí na motocyklech. Objeví se v ukázce a naživo pak v chapteru se Savanou.


Truck Majini

Majini jedoucí s nákladním vozidlem v části se Savanou. Další Majini stojí na korbě, z níž házejí zápalné lahve a střílejí z kuše.


Gatling Gun Majini

Tlustý Majini s rotačním kulometem. Střetneme se s několika z nich na lodi v posledním chapteru.


Executioner Majini Red

Ohnivý Executioner Majini, který se vyskytuje pouze v bonusu The Mercenaries, v misi s vězením (Prison).


Reaper

Monstrum vyvinuté z hmyzu. Jeho slabinou je vyčnívající srdce, střílením do jiné části jeho těla je nezranitelný. Vypadávají z kukel přilepených ke stropu na základně Tricellu a na lodi.


Trash Corpse

Odpadní mrtvoly určené ke spálení, které leží na pohyblivém pásu na základně Tricellu. Mohou vás jedině chytit.


Licker Beta

Pokročilejší verze Lickera, jak ho známe z jiných dílů. Licker beta je agresivnější a rychlejší, opět útočí sekáním svými drápy a ostrým jazykem.


Guardian of Insanity

Strážce šílenství - V monstra znetvoření lidé, kteří se pohybují ve Spencerově evropském hradě. Jejich pohyby i útoky jsou totožné s Executioner Majini, jen nemají sekeru, ale lodní kotvu. Jakmile vás chytí a parťák včas nezachrání, zabije vás.


Bui Kichwa

Kreatury z parazita Las Plagas, které připomínají pavouka. Mohou na vás skočit a užírat vás.


Ndesu

Obrovská biologická zbraň stvořená parazitem Las Plagas, určená k prodeji na černém trhu. Představuje ohromnou sílu. Utká se v části se Savanou s Chrisem a Shevou.


Popokarimu

Další z biologických zbraní, určených k prodeji na černém trhu. Popokarimu je převážen v nákladním voze, který havaruje. Zadní kryt nákladního prostoru je otevřen a Popokarimu vypuštěn k zabití Shevy a Chrise. Jde o netopýra s prvky parazita Las Plagas, který dokáže létat i se rychle pohybovat po zemi. Jeho slabinou je spodní část jeho ocasu.


Irving

Irving neuspěl v likvidaci agentů Shevy Alomar a Chrise Redfielda biologickými zbraněmi, a proto se musel na příkaz sám nakazit parazitem Las Plagas. Zmutoval v tuto obří kreaturu.


Alligator

Aligátoři vyskytující se v mokřadech. Jakmile se k nim přiblížíte, sežerou vás. Nejlepší zbraní na ně je magnum.


Kipepeo

Část parazita Las Plagas, která opustí tělo hostitele po jeho smrti a na nepřítele útočí samostatně.


Jill Hooded

Zahalená Jill - Jill Valentine ovládaná mechanickým broukem, který ji umožňuje užívat nadpřirozené bojové prvky a poslouchat svého pána, kterým je Albert Wesker. Je jako zhypnotizovaná.


U8

Další biologická zbraň Tricellu. Jde o obrovské monstrum z parazita Las Plagas a DNA pavouka, se kterým se setkáme v Tricellu. Jeho slabinou jsou jeho ústa.


Uroboros

Člověk nakažený virem Uroboros, který je pastí pro BSAA na začátku hry.


Uroboros Mkono

Nezdařilý experiment s virem Uroboros na člověku. Zmutuje v tuto kreaturu a utká se s Chrisem a Shevou v experimentální laboratoři Tricellu.


Uroboros Aheri

Excella Gionne, zmutovaná působením Uroboros viru, kterým ji infikoval Albert Wesker, protože už ji nebude potřebovat. Jejím nejzranitelnějším místem je velká hlava připomínající klobouk houby. Stačí jeden zásah z raketometu, běžne ale můžeme používat navádění raketové podpory ze vzduchu.


Wesker Uroboros

Ve finálovém boji se utkáme s Albertem Weskerem, který prorazí kapsli s virem Uroboros a je jím sám napaden. Zmutuje tak v silné monstrum s dlouhým chapadlem, na kterém má úlomky kapsle.


, Ikarus
Warning: include(.../.../.../000-report.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-5/re5monstra.php on line 520

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-report.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-5/re5monstra.php on line 520Warning: include(.../.../.../000-menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-5/re5monstra.php on line 577

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-menu.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-5/re5monstra.php on line 577

Warning: include(.../.../.../000-copy.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-5/re5monstra.php on line 586

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../000-copy.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/hry/realtime/resident-evil-5/re5monstra.php on line 586