Postavy - Resident Evil 4Leon Scott Kennedy

Vládní agent Spojených Států Amerických, který je vyslán do Španělské vesnice najít a zachránit unesenou prezidentovu dceru Ashley.


Ashley Graham

Dcera prezidenta Spojených Států. Byla unesena neznámým kultem a její poslední stopa končí v nenápadné zapadlé španělské vesnici.


Ada Wong

Žena v červeném. Agentka pracující pro Alberta Weskera, která má za úkol najít a zajistit vzorek parazita Las Plagas.


Luis Sera

Bývalý španělský policista, který má jediný záměr, a to získat vzorek parazita Las Plagas a využít ho pro své zájmy.


Jack Krauser

Bývalý Leonův parťák. Je infikován parazitem Las Plagas a je také tím, kdo unesl prezidentovu dceru Ashley. Stejně jako Ada je pod velením Alberta Weskera. Je oddán kultu Los Illuminados, ale jen proto, aby se mohl zmocnit vzorku parazita Plagas, kdyby Ada neuspěla.


Albert Wesker

Mocný muž, který zničil Umbrellu a využívá její data ku vlastnímu prospěchu. Na dálku, skrze satelitní komunikaci, vede Adu Wong a Jacka Krausera za cílem získat vzorek parazita Las Plagas.


Ingrid Hunnigan

Informátorka vládní tajné služby USA, doprovázející Leona na jeho misi k záchraně Ashley.


Bitores Mendez

Vůdce místní vesnice. Ostatní Ganados ve vesnici k němu mají velký respekt. Je hodně vysoký a obdařen velkou silou. Má v sobě také parazita Las Plagas.


Ramon Salazar

Pán místního hradu. Je velmi provokativního charakteru. Vždy při něm stojí dva bodyguardi v dlouhých pláštích - monstra Verdugo.


Osmund Saddler

Vůdce náboženského kultu Los Illuminados a strůjce plánu k ovládnutí světa skrze dceru prezidenta Spojených Států Ashley. Má pod kontrolou veškeré Ganados ovládané parazitem Las Plagas.
© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta