Hlavolamy - Resident Evil: Revelations 2
Získání klíče ze sochy v masokombinátu


Klíč získáte tak, že vezmete oko ze sochy vlevo, počkáte až se strop s bodáky sesune a rozbije sochu s klíčem, ten spadne na podlahu, a poté oko vrátíte tam kde bylo, a klíč můžete sebrat.
Místnost s lasery


V budově patřící k masokombinátu je také velká tmavá místnost, ve které se spustí bezpečnostní smrtící lasery, když vstoupíte do její spodní části, vedoucí k bustě se skleněným okem. Tento hlavolam je nutné udělat za Moiru a svítit si baterkou na cestu, ta totiž odhaluje modré stopy vyznačující cestu kudy musíte jít, aby vás lasery nezasáhly. Takto dojdete k bustě, skleněné oko vezmete, a lasery se deaktivují.
Získání klíče z přístroje na jatkách


Je tu velký mlýn na maso, do kterého je nutné sestřelovat prasata z háků, které nad ním přojíždí. Moira musí z druhé strany držet páku, aby se prasata na hácích převážela k mlýnu, a za Claire je nutné střílet do háků na kterých prasata visí, když projíždí nad mlýnem, aby do něho prasata padala. Mrtvoly prasat jsou rozemlety a naplňují nádobu s replikou játra. Jakmile je naplněna, játro z ní vypadne a můžete ho vzít. Toto umělé játro musíte vložit do sochy blokující dveře u dvora, odkud jste na jatka přišli.
Zabijácké hlavy


V poslední části jatek jsou 4 velké kovové hlavy, z nichž jen jedna je východem z tohoto pekla. Pokud se pokusíte otevřít nesprávnou hlavu, zemřete bolestivou smrtí. Jsou tu dvě možnosti, jak zjistit, která z hlav je ta správná, poznáte ji podle toho, že z druhé strany nemá stroj, který vás při pokusu otevření probodne.

Pro otevření správné hlavy tedy můžete vysadit Moiru na rozbitý žebřík opodál, a jít za ni do zadní části s bednou, odkud můžete vidět, která z hlav ten stroj nemá. Druhou možností je, že na stěně z železných trámů, na které jsou hlavy připevněny, jsou malé mezery, kterými se můžete podívat, která z hlav je pro otevření bezpečná. Pak tu hlavu jen otevřete a můžete jít dál.
Hřbitov - hlavolam s hroby


Na podzemním hřbitově pod památníkem v epizodě 3 musíte v přesném pořadí aktivovat 4 hroby. Tím otevřete mříž, za kterou se nachází samopal MP-AF. Hlavolam můžete vyřešit podle našeho videa:© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta