Virus objevený v hloubce mořského pásma a jeho výzkum


Laboratoř pro mořskou vědu a technologii při univerzitě v Montpellier zorganizovala čtyři expedice do Kermadeckého příkopu pomocí automatické hloubkové sondy a v pásmu hloubky 9000 metrů objevili nový druh dravé ryby.

Tento hlubinný rybí druh se nacházel v prostředí s velmi silným tlakem, což mělo značný dopad na jeho organismus, disponoval neuvěřitelně vysokou schopností v plavání a vyznačoval se specifickým rysem, který určoval jeho dravost.

Výsledky výzkumné analýzy zjistit příčinu této fenomenální vitality netypickou pro ryby v takové hloubce, vedly k závěru, kdy byl objeven nový druh patogenního rybího viru. Virus byl označen stejně „záhadně“ a důvěrně pojmenován jako „Abyss“, a bylo rozhodnuto pokračovat ve výzkumu v utajení.

Abyss byl původně přizpůsobený prostředí s vysokým vodním tlakem, málo kyslíkem a nízkou teplotou, a tučné a vodnaté tělo ryby transformoval tak, že vytvořil skeleton s vysokou hustotou a silné svalstvo na úrovni netypické pro takové hloubky. Funguje-li to spolehlivě, možnosti ve sféře B.O.W. musí výrazně expandovat.

Co se týká infektivity Abyssu, byla zjištěna pravděpodobnost nákazy při přenosu krví na 99,76 %. Ačkoli velmi vzácné, byly viděny i případy, kdy nedošlo k nakažení lidí při orálním požití.

Abychom tento ohromující virus učinili silnějším, pokračujeme v dalším bádání.

(zbytek je odřený a nečitelný)

Resident Evil: Revelations dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta