Zápisník člena Veltra 2


Určitý den 2004 - 3. den od začátku operace

Akce byla úspěšná. Peklo vstoupilo do Terragrigie. Chystáme se opustit město zničené kontaminací pomocí viru, který jsme rozptýlili. Přestože byly nasazeny jednotky FBC, proti biozbraním nemají šanci.

Bylo dosaženo účelu našeho Veltra. Nyní nastala doba, kdy si lidská rasa povšimne, že na svět přišlo peklo. Lide, otevřete své oči! Zadívejte se do světa pravdy!

Bernard Corti


Určitý den 2004 - 6. den od začátku operace

Na palubě došlo ke kontaminaci. Díky viru se moji přátelé a kolegové jeden po druhém proměnili v monstra, následovaných řetězcem monster plodících monstra. Proč! My jsme to peklo vidět neměli!

Podle kontaktu od Semiramis je tam situace úplně stejná. Virus se rozptýlil ve stejnou chvíli...na všech lodích. Není nutné si něco domýšlet. Tohle všechno bylo připraveno už od počátku. Takže. Jsme byli za šašky.

Kdo za tím je? Mezi námi Veltrem není žádného zrádce. Pokud nějakej je, potom je to ten spolupracovník, ten chlápek se stříbrným vousem. Jedině tento člověk tady chybí. Co máme dělat! Ctěný Normane. Veď nás....

(papír je v půli roztržen)

Resident Evil: Revelations dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta