Zápisník člena Veltra 1


Určitý den 2004

Naše dlouho očekávané přání, finální operace se konečně dala do pohybu. Když nám byla tato akce našim vůdcem Jackem Normanem představena, nikdo nemohl uvěřit svým uším, že se operace opravdu uskuteční. Je to i díky našemu spolupracovníku v souladu s železnou vůli a ideály jeho excelence.

Pro operaci budou použity maskované luxusní lodě, které tento donátor poskytnul. Je ironií, že tyhle luxusní parníky jako symboly úpadku lidské civilizace poslouží jako základny pro rozšíření viru. Byl jsem pověřen převzít jednu z lodí „Queen Zenobia“.

Bernard Corti


Určitý den 2004 - 12 hodin do provedení operace

Neustále se chvěju po těle. Je to jak vzrušením, tak i strachem. Výzkumné zařízení ukryto v zadní části v podpalubí lodi je plné zohavených bio-organických zbraní, které vznikly při pokusech s novým virem...

Tento nový virus se ve vodě rozpouští a lidi, kteří se napijí takové vody a nakazí, se přemění na monstra.

Souš dobudou samostatně dodané B.O.W. typu Hunter.... při této operaci se využije nastoleného chaosu a virus se rozšíří a mořské město ponořené do ohyzdné chamtivosti se zcela jasně promění v peklo.

Musíme vytvořit peklo na zemi, abychom otevřeli lidem oči. Jeho excelence Norman to tak tvrdí. A ten spolupracující stříbrný vous rovněž sympatizuje s tímto krédem. Jsme rovněž stejní.

Bernard Corti

Resident Evil: Revelations dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta