Úvod ke služebním směrnicím FBC


FBC bylo založeno jako bezpečnostní agentura pro biologickou obranu ve Spojených státech ustanovením Zákona o obraně proti biologickým zbraním z roku 2001. Tato kniha definuje služební kompetence FBC a jeho personálu.

FBC má výhradní pravomoc v otázce biologické ochrany v zemích nebo zájmových oblastí Spojených států, a koordinuje práci s veřejně zdravotnickými a biologicko-obrannými agenturami z jiných zemí. A mělo by věnovat zajištění národní biologické bezpečnosti.

FBC vytvořilo systém nezbytný pro další činnosti, stejně jako výzkum a vývoj pro podporu, výcvik a biologickou obranu souvisejícími se služebními povinnostmi personálu, a v rámci schválení Radou národní bezpečnosti disponuje pravomocí pro plánování operací i pro návrhy rozpočtu.

Předseda FBC je volen Radou národní bezpečnosti a dohlíží nejen nad personálem FBC a má zodpovědnost za sjednocení a koordinaci strategií u odděleních obrany uvnitř vlády, ale rovněž současně působí jako komunitní tajemník pro národní biologickou obranu.

Pro realizaci činností mají právo žádat asistenci ministra zahraničí, ministra obrany, ředitele národní zpravodajské služby a náčelníka sboru generálního štábu, kteří se podílejí v komunitě pro národní biologickou obranu. Přednostní spolupráce a podpora jsou vyžadovány zejména v případě národní obrany proti biologickým zbraním.

Resident Evil: Revelations dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta