Dokument o vývoji Scarmiglione


Scarmiglione jako B.O.W. u nějž je použito žraločího DNA se od počátku vývoje jevilo velmi slibně. Žraloci se po několik biliónů let bez morfologických změn totiž zdokonalili v mořské predátory. Rovněž slibně se jeví začleněním jejich DNA využít pro zbraňové účely jejich dravosti a agrese.

Obrysy Scarmiglione značně vychází z tvarů svých žraločích předchůdců, zatímco tělní výrůstky na jeho horních i dolních končetinách jsou tvarovány jako kopí.

Tyto ostny jsou specifické pro chrupavčité ryby. Některé plakoidní šupiny se přeměnily a jsou spojeny se silnými svalovými vlákny. To jim umožňuje provádět rychlé pohyby a výpady jako suchozemským zvířatům.

Změna plakoidních šupin nebyla definitivní. Rovněž disponuje přední výztuhou téměř silnou jako u obrněnce a nesrovnatelnou s tou u žraloka. Dá se říci, že z tohoto důvodu tak vůči frontálním útokům získal značnou a nezdolnou obranu.

Resident Evil: Revelations dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta