Dokument o vývoji Malacody


Vývoj tzv. Malacody započal zcela náhodou. V průběhu výzkumu mořských organismů pro účely B.O.W, jsme prováděli infekční testy na nejrůznějších rybách, ale jedna z nich byla infikována kožním parazitem.

Onemocnění motolice kožní představuje u ryb známou parazitickou infekci, která je způsobena motolicí ze třídy jednorodých Capsalidae Benedenia. Tento parazit byl společně s hostitelem infikován t-Abyssem a výrazně pozměnil základ B.O.W. a zlepšil vývoj.

Larva Malacody je přibližně malá 1 cm. Jakmile pomocí malého těla začne parazitovat na hostiteli, začne nejprve vylučovat zvláštní tekutinu a přenese do hostitele virus. Poté se sama vyvine do formy dospělého jedince a nabude na velikosti společně s hostitelem.

Předpokládá se, že v závislosti na velikosti hostitele podpoří v součinnosti t-Abyss a vylučovaná tekutina metabolismus. Pro rizika nedošlo k žádným experimentům, ale můžou-li být hostiteli tak obrovští živočichové jako například kytovci, nelze si ani představit do jaké velikosti mohou dospět.

Resident Evil: Revelations dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta