Příručka pro lodní zařízení


Drazí zaměstnanci,

na Queen Zenobii, která je vybavena nejrůznějšími zařízeními, můžete svou dobu pobytu strávit příjemnou plavbou jako v luxusním hotelu.

Všichni zaměstnanci jsou žádáni o celkové obeznámení se s těmito zařízeními a o vyjádření podpory.

Níže je uveden popis hlavních zařízeních. Prosíme o pročtení všech.


Lodní sál
Hala o celkové ploše 1500 m2 tvořená tří poschoďovým atriem se může u zaoceánských parníků na světě pochlubit i unikátními rozměry. Interiér je vyveden v gotickém stylu a zdobený, stropní lustr dotváří atmosféru operního sálu.


Prostory kasina
Prostory s kasinem sousedí s hlavním sálem a jsou vybaveny nejrůznějším hazardním vybavením jako například hracími stoly či automaty. Během plavby jsou k dispozici denně po 24 hodin.


Restaurační obchodní středisko
Promenádní areál obsahující širokou škálu otevřených restaurací, barů a obchodů nabízejících koncepty a služby z celého světa. Restaurace a přilehlé prostory s prodejny jsou zásobeny nejrůznějším zbožím a zbožím denní potřeby.


Telekomunikační místnost pro nouzové situace
Pro stav nouze je k dispozici komunikační místnost sousedící s hlavním sálem. Hala při nouzových situacích poslouží jako dočasný úkryt pro pasažéry a posádka z nouzové komunikační místnosti okamžitě vyšle tísňové volání.


Solarium
Solarium je zařízeno zatahovatelným skleněným stropem a vybaveno na světě největším palubním vnitřním bazénem. Přesněji by se toto místo mělo nazývat rájem na moři, vytvářející na lodi mnoho romancí. Buďte opatrní při vyrušování nočních párů.

Resident Evil: Revelations dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta