Hlášení z pozorování infikovaných subjektů na Zenobii


Výzkumník Ryan
ID: 503321


Určitý den 2004

Ve stejnou dobu, kdy bylo vyhlášeno ukončení incidentu v Terragrigii, jsme museli opětovně zajistit loď. Mise byla vykonána rychle a v utajení. Aniž by si toho někdo všimnul...

Za pomocí „Regia solis“ kus té země vymizel. Tato loď se nyní stala velmi cenným testovacím místem k pozorování průběhů nákazy a mutací t-Abyssu. Nemůžeme si dovolit ji nechat být.

Ovšem tahle loď už je t-Abyssem zamořeným doupětem. Zajištění lodi bylo pro nás velmi obtížné. Do teď jsme byli schopni zde zřídit jen prozatímní výzkumnou základnu. I ta bude bezprostředně zamořena monstry. Nezbývá moc času....


Určitý den 2005

Pozorování na viru pokračovalo bez problémů, rovněž byl dokončen medikament sloužící jako vakcína. Už to tu nemá využití. Dnes bylo rozhodnuto o odchodu ze zařízení.

U nás vědců došlo k nemalým ztrátám, ale je to chápáno jako nezbytná oběť.

Pán Morgan Lansdale s jeho flegmatickým stříbrným vousem by měl být zprávou o dokončení vakcíny potěšen.

(po několika vytržených listech deníku je zde uveden zápis…)

… jakmile byla zaslána data výzkumu, došlo v zařízení k uzavření všech dveří a z kryogenického stavu se začaly probírat B.O.W.s.

Veltro nebyly jedinými postradatelnými pěšáky… při zpětném pohledu je to srandovní.

Při zpětném pohledu se všechny věci odehrávaly pod rukama toho člověka….

Poskytnutím t-Abyssu teroristům způsobil incident v Terragrigii, aby si ve velkém zajistil klinická data ohledně infekce působící na lidské tělo. Aby tím podnítil jinak prodlužující se vývoj vakcíny.

Na druhé straně se postavil do čela pro vyřešení situace a nakonec pomocí Regia Solis zlikvidoval virus i Veltro, natož město, což mu umožnilo se zbavit všech důkazů o jeho zapojení.

Výsledkem bylo, že se mu podařilo zajistit si mínění veřejnosti, která byla obeznámena s hrozbou, kterou virus představoval, a tím posílil postavení FBC.

Loutkař… tolik příhodné slovo pro incident, který nemá v historii obdoby. Ty schopnosti Lansdalea udivují.

A s koncem našich životů tu pravdu zcela pohřbí do temnoty….

(zbytek písma je nečitelný…)

Resident Evil: Revelations dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta