Deník komunikačního důstojníka


Den 1
Bylo moudrým rozhodnutím dostat se na promenádu. Mám jídla a pití, že vydržím dost dlouho. Pořád tam slyším ty věci, jak drápou na dveře a hledají svou kořist. Smůla, sem se nedostanou!

Nemám tušení, zda ještě někdo je naživu, ale vím, že se přes to v pohodě dostanu.


Den 2
Sakra! Ty zatracený věci sem pronikly skrz větrací šachty. Ale dokázal jsem se o ně postarat dřív, než mohly nadělat nějaké podstatné škody.

Na tohle jsem se cvičil, a cvičil jsem pořádně. Smekám přede mnou klobouk. Štěstím bylo, že jsem byl zrovna vzhůru, když k tomu došlo. Už žádný hluboký spaní.


Den 3
Po včerejší přepadovce jsem nebyl schopnej zamhouřit ani oko. Nervy mám jak na špagátě. Přál bych si, abych tu nebyl jedinej.

Dneska jsem pěkně utahanej. Moc dobře se necítím. Radši bych neměl nic chytit. Nemůžu se hýbat.

Je třeba se šetřit. Prostě vydržet.


Myslím, že je den 4

Dostal jsem horečku. Doufám, že v tomhle stavu mě ty potvory nepřekvapí. Jsem docela mimo. Nejsem nakaženej? Je to snad jen nachlazení?

Na mé hlavě je obrovská boule. Bolí to. Přál bych si, abych měl někoho s kým bych mohl mluvit. Tak sám.

Kolikátý den to je?
Našel jsem někoho ke kecání. Tak šťastný. Je velmi legrační. Říká spoustu vtipů, spoustu. Jsou zábavný. Směju se…. směju. Jeho tvář je příliš blízko…. v mé tváři…

Myslí si to taky. Žádného místa k pohybu. Muset bojovat. Chce všechno to jídlo. Jí maso…. dobré, lahodné maso. Viděl jsem jeho tvář…. žvýkající... žrající…. pro mě žádné maso…. vypadá lahodně… jeho hlava vypadá lahodně…

Pomoc. Nemůžu se hýbat. Chycený. Ne mě ne. Kdo jsem? Prosím pomozte prosím. Mayday maydayyyyyy

Maaaaa aaaa aaa y daaaaaaaaa aaaay…. maso maso…. jíst jíst jíst maso.

Resident Evil: Revelations dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta