Článek ze zpráv denního kurýra 2


Londýnský Daily courier
Donatello Luzzaschi

Stal se monstrem jen klamnou iluzí? Nebo může být současným hrdinou, který potlačil bioteror?

Ti, kdo slyšeli velkolepé prohlášení komisaře FBC Morgana Lansdalea, by byli ohromeni jeho bystrým pohledem i slovy plné intelektu.

Po mnoho let zapojeném do zahraničních zpravodajských aktivit, bylo z jeho charismatu o přítomnosti pana Lansdalea mluveno jako o monstru uvnitř společnosti.

V kongresu se domáhal rozšíření privilegií specializovaných agentur zabývajících se hrozbou bioterorismu a jeho potlačení.

Tím se předpokládá až do dnes jeho pevná pozice komisaře Federálního úřadu proti bioteroru, rovněž známého jako FBC, ve které dokázal energetickou postavu na výsluní.

FBC, které jím bylo vytvořeno, představující organizaci s velkou autoritou pro zvládnutí bioterorismu, může být důležitým hráčem na poli mezinárodního veřejného zdraví a biologické obrany.

Je monstrem? Je hrdinou? To ukáže budoucnost.

Resident Evil: Revelations dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta