Článek ze zpráv denního kurýra 1


Londýnský Daily courier
Donatello Luzzaschi

Evropa zachvácena monstrem. Jeho jméno je FBC. Federální úřad pro bioterorismus, zkráceně také znám jako FBC, jenž byl založen Spojenými státy americkými, aby čelil bioteroru. Původně nepředstavoval organizaci nutnou jmenovat jako monstrum.

Ale nyní se v Evropě stala cílem kritiky.

Z důvodu, že vedení FBC si během bioteroristického útoku v Terragrigii vyhradilo výsadu velení pro zásah a odmítlo intervenci jiných zemí.

Terragrigia představuje typ mořského města blízké budoucnosti, které bylo vytvořeno ve spolupráci Spojených států a evropských zemí výzkumem a vývojem alternativních energií.

Pro evropskou stranu bylo vystaveno ve středozemí za účelem opatřeních proti klimatickým změnám, pro Spojené státy se zase jednalo o strategii dodávek zdrojů pro africký kontinent.

Dá se říci, že až do současnosti byla Terragrigia spravována spojeným výborem vyslaným z obou stran bez výraznějších pochybení.

Situace se však v tomto bioteroristickém útoku změnila…

Ačkoli smlouvou v otázce protiteroristických zásahů mají Spojené státy a Evropa stejná práva, co se týče pouze zvláštních okolností bioterorismu, to je považováno za „vedoucí úlohu FBC“.

FBC bylo založeno za účelem vypořádání se s bioterorem a v nesrovnatelně větším organizačním měřítku než evropský tábor disponuje jednotkami kdykoli připravenými k nasazení v krizových situacích.

Výsledkem bylo, že za takové situace se staly stěžejní silou, což rovněž pracovalo i v intencích Spojených států.

FBC komisař Morgan Lansdale odmítl zásah evropského tábora a vyhlásil, že zásah provede pouze FBC a ujal se velení nad operační skupinou pro Terragrigii.

Naproti tomu evropská strana trvá na tom, že autoritu mají. S panem Lansdalem se tak ocitli v rozporu.

Ačkoli nepotvrzené, objevují se některé informace, že FBC utrpělo značné ztráty na životech.

Za obratných a racionálních rozhodnutích pan Lansdale bioterorismus odvrátí, a není známo zpravodaji, zda se mu rovněž podaří rozptýlit vlastní obraz monstra….

Resident Evil: Revelations dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta