Ohledně založení Umbrelly


(úryvek z Historie Korporace Umbrelly)

Úvod

Naše společnost byla založena třemi pány v roce 1968, a to mnou, mým přítelem Edwardem Ashfordem a uznávaným virologem dr. Jamesem Marcusem. Od počátku jsme si byli jisti.

Že výzkum virů se hluboce zasadí o zlepšení všeobecného zdraví po celém světě. A pomůže dospět do bodu, kdy se nastolí bohatý život a zářivá společnost…


Symbol Umbrelly (deštník) je právě něco, co odráží tuto naší přetrvávající myšlenku.

„Štít lidského zdraví“.

Metody Umbrelly (technologie) jsou tu přesně pro tento účel.

Díky tomu společnost úspěšně rozšířila svou práci a symbol deštníku se celosvětově roztáhnul. Podle našeho kréda přinášíme produkty a služby nejrůznějším zdravotním péčím a vašemu domovu již 40 let. Je nutné znovu poděkovat našim celosvětovým zákazníkům, pracovníkům i investorům, kteří tento rozmach podporují.

Edward i James se již dnes dívají z nebes. Chybí nám, ovšem naše zásady se od jejich časů založení nepozměnily. Byli by dnes na tento úspěch hrdí.

Do budoucna budeme pokračovat v nepolevujícím úsilí a slibujeme, že s dalším rozvojem chceme umožnit všem nabýt jejich spokojenosti.

Umbrella bude pokračovat v záštitě Vaší budoucnosti a doufáme, že také za pokračující přízně z Vaší strany a podpory.

Představitel společnosti Umbrella
Oswell E. Spencer

Resident Evil: The Umbrella Chronicles dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta