Přehled Resident evil - 1. část


Družstvo Bravo z jednotky S.T.A.R.S. bylo vysláno vypátrat původ bizarních vražd, ke kterým docházelo v Arklayských horách. Ovšem kontakt s touto jednotkou byl během jejich mise přerušen.

K prošetření okolností bylo vysláno družstvo Alfa.

Při pátrání po jejich kolezích zaútočila na tým Alfa smečka monster a tým byl nucen se stáhnout do tajemného sídla.

Přeživší Chris, Jill, Barry a Wesker poté pokračovali v pátrání po týmu Bravo, ale většinu z nich zde našli již mrtvých a zabitých zombiemi.

Sídlo bylo plné pastí a zvláštních mechanismů a prolezlé zohavenými psy, vránami, pavouky a krvežíznivými rostlinami. Záhada obklopující tuto starou residenci začala více vyplouvat na povrch tím více jak se tým potýkal s jejími zlověstnými obyvateli.

Sídlo se nakonec ukázalo být úkrytem pro utajené výzkumné zařízení společnosti Umbrella. Družstvo Alfa dokázalo nalézt několik přeživších z řad družstva Bravo - byli jimi Rebecca, Richard a Enrico. Ovšem Richard zemřel krátce poté a Enrico byl zavražděn v momentě, když se pokoušel ostatní varovat o zrádci v jejich řadách.

Resident Evil: The Umbrella Chronicles dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta