Zápisník náčelníka


23. září
Je po všem. Umbrella mé město zničila! Brzo bude tohle celé město plné chodících mrtvol. Dokonce i já můžu být nakažený. Pokud k tomu dojde, všechny lidi ve městě zabiju, aby nezůstalo ani živáčka!

24. září
Podařilo se mi narušit interiér stanice. Nemám obavy o to, že by zvenčí přišla nějaká pomoc. Pokud jen tohle pozdrží činnost policie, budou bez šance na únik i lidé z města. Už i únikové cesty ze stanice byly přerušeny. Zdá se, že v nižších podlažích několik přeživších kutí zoufalý plán jak uniknout, ale odteď se nikdo odsuď nedostane.

26. září
Blíží se čas lovu, protože ti přeživší uvnitř stanice stále kladou odpor. Jeden z kolegů, Edward, poté co jsem mu náhle ze zadu prostřelil srdce, se v posledním tažení stočil a svalil a umřel s očima dokořán. Je vůbec ta starostova dcera ještě naživu? Z malého lovu mi schází potěšení, ale…to nádherné tělo si přímo žádá, aby bylo vycpáno a obdivováno.

Resident Evil: The Umbrella Chronicles dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta