Profil Briana Ironse


Náčelník policejního oddělení Raccoon city. Za maskou přátelského velitele policie se ukrýval člověk, který se od Umbrelly neštítil přijímat úplatky a manipulovat s důkazy ohledně četných nezákonností, které se ve městě odehrály. Když se přeživší členové jednotky S.T.A.R.S. vrátili z panského sídla a informovali o tom, co se tam událo, úmyslně zabraňoval snahám o další prošetření celé záležitosti.

Jeho temná strana v jeho charakteru se však nezrodila jen tak z čista jasna a nedávno. Jen málo se totiž vědělo, že byl v minulosti dvakrát obviněný z domácího násilí, kterého se dopustil na své ženě během jeho působení na akademii, a že ve vězení nakonec neskončil pro souhlas s psychiatrickou léčbou. Během událostí v Raccoon city se jeho nestálá a ohavná povaha prodrala znovu na povrch.

Uzavřel policejní stanici a zajistil, aby všichni jeho podřízení skonali společně s ním, a ze starostovy mrtvé dcery si vytvořil vlastní trofej.

Resident Evil: The Umbrella Chronicles dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta