Deník zaměstnance továrny


5. srpen 1998

Už je toho příliš. Den za dnem se dělá to, že se uvazují sotva mladí lidé k operačnímu stolu, bez umrtvení se jim řežou lebky s úkolem jim odříznout kus mozku.... při usínání mi v uších pořád a pořád zůstává to kvílení, výkřiky. Velitel Vincent vždycky s klidem říká: "Nepřemýšlet o nich jako o lidských bytostech. Nejsou nic jiného než surovinou pro vytvoření Tyranta".

Jenže ti, kdo vlastně řežou skalpelem lebky, takhle fakt o tom neuvažují. Bez diskuse to jsou lidi jako my. Tolikrát jsem Vincenta prosil, abychom zákrok provedli pod anestézií, jenže potom by nemohl být získán vysoce čistý Beta hetero nonserotonin, takže nám to zavrhnul. Ovšem ať už jsou pokyny korporace jakýkoliv, to co děláme, se nedá z etického hlediska odpustit.... až zemřeme, tak určitě skončíme v pekle.

I když...už tahle samotná realita musí být peklem.

Resident Evil: Survivor dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta