Pokyny


Pán Tommy Nielsen

Je nám znáno, že pod Vašim dohledem byl z nákladních doků odcizen testovací subjekt. Pochopitelně se musíme naprosto vyhnout tomu, aby se tato nepříjemnost dostala ven. Za tento čin je odpovědný velitel druhého družstva USS kapitán Rodriguez. Od dnešních 0:00 byl zbaven veškerých pravomocí a označen za konspirátora. Je Vám nařízeno, aby jste znovu získal náklad a toho rebela zlikvidoval. V tomto úkolu nepřipadá neúspěch v úvahu.

Podobné informace nebyly potvrzeny, ale zřejmě s ním spolupracuje i další osoba, která mu pomáhá s útěkem. Žádné slitování i kdyby se mělo jednat o jeho rodinu, ženu nebo dítě. Pro zajištění "utajení" se nabízí jen jedna možnost, rozumíme si? Společnost netoleruje ty, kteří se rozhodnou v pozici si zahrávat s jejím osudem. Pokud chcete dnes klidně spát, měl byste svou reputaci napravit stabilními výsledky.

B. Lowell

Resident Evil: Outbreak File #2 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta