Kurtův zápisník


Určitý den v měsíci
Ta soukromá nemocnice hluboko v horách.... čím více se prozkoumává, tím je více podezřelejší. Více informací ohledně úmrtí hospitalizovaných pacientů nebylo uveřejněno a trasy v zásobování skrze dvoje nebo troje falešné subjekty dost zamezují zjistit původ dodávek činidel. De facto je určitě ve hře ta „farmacie“ - král tohoto města. Slušně řečeno, nebude jednoduché je chytit za ocas. Co bych měl udělat...?

Určitý den v měsíci
Pojďme si shrnout kroky do budoucna. První věc, získat důkazy. V té nemocnici nejspíše mělo docházet k nelegálním klinickým experimentům a to pomocí neschválených látek. Měl bych to místo pročesat a pokud se mi podaří obstarat důkaz, už se nemůžou z toho vykroutit. Abych mohl proti těmhle prohnaným a organizovaným panákům stát, tak si nemůžu dopomoci jen sledováním za morálních způsobů.

Určitý den v měsíci
Zítra v noci se pokusím o „návštěvu“ té nemocnice. Tak trochu je to riziko. Připomenu těm lidem, že moc není jediná síla.

Resident Evil: Outbreak File #2 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta