Deník správce 2


Její úponky se obtočily okolo toho „léčivého“, a tak neuvěřitelně vyrostla. Téměř již pohltila celou budovu a její chuť je stále větší a větší.

Dnes další tři. Výletníci. Mladí, v podstatě děti. Ti arogantní parchanti si myslí, že jim je svět dlužen nějaké laskavosti, ale jsou to rozmazlení zkažení bastardi. Dneska jsou taková všechna děcka.

Tvrdili, že se ztratili. Nabídl jsem se, že jim pomůžu. Vzal jsem je po nynější cestě. Snad to bylo jedinkrát v jejich mizerných životech, co udělali něco správně.

Během dne další a ještě další během večera. Jeden z těch bastardů měl u sebe brokovnici a vytasil se s pár dobrými ranami než se mi ho podařilo zneškodnit. Ale ani trochu to nebolelo.

Kruci, dokonce již necítím chlad nebo teplo. Nemám už ani hlad. Možná, že už ani nejsem člověkem. Ale co na tom záleží. Nemůžu být něco špatného na tom, že ochraňuji mou Dorothy.

Dnes žádní noví „návštěvníci“. Rád bych tě slyšel se znovu smát…

Dorothy

Dorothy

Proč pláče?

Kde tě to bolí, miláčku?

Neboj se. Jsem u tebe.

Resident Evil: Outbreak File #2 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta