Deník správce 1


Je to už 5 let, co moje žena zemřela. Říká se, že všechny rány zahojí čas, ale je to výmysl. Jenom se to s každým dalším dnem zhoršuje. Potrvá to navěky.

Už žádné naděje. Žádné. Oh, Dorothy… proč si mě musela opustit?

Neustále se do té nemocnice vracím. Nemůžu na ni zapomenout. Experiment se sice ututlal a zametl pod koberec, ale nemám pocit, že by to tím skončilo.

Narazil jsem na zvláštní rostlinu, která roste v suterénu na jednotce intenzivní péče. V mé hlavě zní manželčin hlas. Jsou to jen mé představy? Nebo… bylo by to možné?

Rozhodnul jsem se vnímat tuto rostlinu jako reinkarnaci mé ženy. Pokud se mi podaří sám sebe přesvědčit, že se přání o Dorothy naplnilo, potom mi možná bude od té tíhy žalu ulehčeno.

Uplynul týden. Dorothy vyrostla a teď se rozpíná mimo suterén. V suterénu se u ní vyvinul shluk připomínající cibulku. Těší mě, že ji mohu krmit ptáky, psy a dalšími zvířaty, které pro ni vždy ulovím. Pro mou Dorothy. Můj život má znovu smysl. To je dobře. Prožiji s ní zbytek svého života.

Resident Evil: Outbreak File #2 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta